Як відсвяткувати день народження компанії.

День народження компанії є найважливішим святом. Відзначити його можна не тільки з усіма, хто працює з вами, але також з тими, з ким ваша компанія веде бізнес. Тому гарне торжество допоможе зміцнити зв'язки як всередині корпорації, так і за її межами.
Інструкція
1
Організуйте святковий стіл таким чином, щоб вільно розмістити всіх гостей. Заздалегідь поцікавтеся у співробітників, які продукти харчування та напої вони віддають перевагу. Не зловживайте кількістю алкоголю. При великому числі відвідувачів слід найняти офіціантів.
2
Створіть запрошення і розішліть їх гостям. Це допоможе визначити точну кількість відвідувачів. Не забудьте про те, що не у всіх буде можливість бути присутнім на заході в планований день. У кожного є на це свої поважні причини.
3
Виступите з урочистою промовою на початку торжества. Це один із способів створення енергії та ажіотажу серед гостей. Якщо компанія велика, то буде доречно запросити і представників преси, щоб ваше подія стала надбанням громадськості. Виступ може бути на початку, в кінці або в певні моменти заходу.
4
Зверніться до натовпу з надихаючим повідомленням як глава компанії . Висловіть свою вдячність усім присутнім, розкажіть, коли і як була створена компанія, і в якому напрямку вона рухається в даний час. Обов'язково подякуйте найбільш успішних співробітників і вручите їм пам'ятні подарунки.
5
Запросіть відомих гостей, які також привітають компанію від свого імені або навіть стануть ведучими вечора. Почесними гостями можуть бути генеральні директори інших успішних корпорацій, знамениті телеведучі і навіть зірки естради. Останні можуть виконати кілька пісень або організувати інші розважальні виступи та конкурси для гостей.
6
Підберіть відповідні заходу декорації. Повітряні кулі, конфетті та перетяг додадуть відчуття урочистості і хвилювання. Запросіть музикантів для виконання живої музики. По закінченні заходу можна організувати танцювальний вечір.