Як написати лист подяки батькам. скачати лист подяки батькам на весілля.

Коли діти вчаться в школі або вже стають дорослими, але продовжують проявляти себе в колективі і приносити суспільну користь, вчителі або армійські командири можуть висловити вдячність їх батькам у формі листа-подяки. Написати лист подяки батькам можуть і самі діти, вітають їх з черговою річницею весілля. Така форма подяки хороша тим, що вона має матеріальне втілення і ці теплі слова завжди можна з задоволенням перечитати багато разів.
Вам знадобиться
  • - красива листівка або спеціальний бланк;
  • - кольорова гелієва ручка;
  • - простий олівець;
  • - лінійка.
Інструкція
1
В магазині канцелярських приналежностей купите листівку або спеціальний бланк для листа-подяки, красиво оформлений і з рамкою. Тонко відточеним простим олівцем за допомогою лінійки розмітьте поле для напису і расчертите його, натискаючи несильно, щоб рядки тексту, які ви напишіть потім, були рівними і красивими.
2
Подячний лист пишіть «від руки». Для цього, звичайно, доведеться затратити більше зусиль, ніж друкуючи його на принтері, але зате воно буде менш «казенно» виглядати. Використовувати для написання краще гелієву ручку або тонко пишучий фломастер, можна червоного кольору, щоб лист виглядало більш «урочисто». Намагайтеся, щоб букви при написанні були рівними.
3
Почніть його з обігу «Шановні» і обов'язково назвіть батьків на ім'я та батькові, якщо ви пишете від колективу школи. Діти, вітаю їх з ювілеєм весілля, звичайно, можуть написати простіше: «Дорогі мама й тато!».
4
Основний текст листа, якщо ви пишіть його від імені колективу, почніть зі слів подяки і вказівки конкретних заслуг і душевних якостей дитини, які ви хочете відзначити і за виховання яких в ньому хочете подякувати батькам. Постарайтеся, щоб вони не були занадто розлогими, обходитесь без химерних слів і канцеляризмів. У ньому повинна відчуватися щирість і тепле ставлення до батькам , який зумів вкласти в свою дитину ті якості, які роблять його корисним суспільству.
5
Текст листа-подяки необхідно підписати тими представниками колективу, від імені якого висловлюється подяка. Зазвичай друк на підписи не потрібно, навіть якщо лист офіційне і пишеться від імені організації. Перевірте лист на наявність описок і орфографічних помилок, адже якщо його повісять, як заслужену нагороду, на стіну, то вам буде незручно за свою неуважність.
Іноді так хочеться сказати не просто спасибі, а висловити щиру подяку і вдячність тим, завдяки кому ми є. І ви сидите над папером, думаючи як написати батькам свою подяку , не знаючи з чого почати, ніж закінчити. Якщо ви готові спробувати сказати це саме спасибі, але не знаєте як це зробити, то сміливо слідуйте тому, що написано нижче.
Інструкція
1
Почніть лист з ласкавого звернення: матуся і татусь, дорогі, улюблені і т.п. Далі напишіть невеликий вступ. Бути може, опишіть якесь дитяче забавне спогад, недавнє подія, яке залишило теплі спогади. Або просто вкажіть мета вашої мови. Дуже важливо писати щиро.
2
Далі переходите безпосередньо до подяки. Знаєте, за що хочете подякувати? Тоді пишіть. По ходу тексту обов'язково вставляйте в текст свої почуття, думки з приводу того, за що дякуєте. Наприклад, якщо ви дякуєте за подаровану машину, то напишіть, як щасливі, як давно мріяли про неї. Вам сподобався її колір? Обов'язково відзначте це в листі. Форма, ще щось? Вказуйте будь-яку дрібницю. Батькам буде приємно дізнатися, як щасливо їх чадо.
3
Згадайте приємні події з вашого спільного життя. Ті спогади, які зберігаються в пам'яті кожного члена родини дуже дорогі. Описуючи їх, так само не пропустіть можливість розповісти батькам, яке враження ці події справили саме на вас. Подякуйте батьків за те, що ви маєте можливість вранці бачити сонце, бачити дорогих вам людей, йти на улюблену роботу. За будь-яку дрібницю, яка вам приємна і важлива.
4
До кінця подяки вкажіть, як ви щасливі тому, що у вас є такі (гідності кожного можна описати окремо, або ж вкажіть загальні) батьки. Скажіть як вони вам дороги, як ви їх любите. Також наприкінці можете згадати, як жалкуєте про те, що в сучасній метушні життя не можете часто бачитися з ними, як би ви хотіли цього. Не зайвим було б запросити їх на чай. Організуйте маленьке сімейне чаювання, чого вам варто? А батькам це буде приємно. Закінчите подяку , підписавшись якимось своїм дитячим прізвиськом, отриманим від батьків. Як вас називали раніше мама і тато? «З любов'ю і глибокою повагою ваша доня», наприклад. Читаючи подяку особисто, не забудьте в кінці поцілувати і обійняти своїх батьків. Вкладіть в цю подяку частинку себе. Адже насправді написати цей лист не так вже й складно. Півгодини часу вас не вб'є, а батькам буде шалено приємно, що їх пам'ятають і цінують.