Як прошити BIOS Toshiba. Як перепрошити ноутбук.

Зміна програмного забезпечення материнської плати дозволяє поліпшити продуктивність мобільного комп'ютера. При прошивці системних плат ноутбуків рекомендують використовувати тільки оригінальні (заводські) мікропрограми.
Вам знадобиться
  • - Insyde Flash;
  • - USB-накопичувач;
  • - доступ в інтернет.
Інструкція
1
Для спрощення процесу прошивки BIOS краще використовувати програму, що дозволяє працювати в середовищі операційної системи Windows. Якщо ви маєте справу з ноутбуком фірми Toshiba, то скачайте програму InsydeFlash. Версія утиліти не повинні бути нижче 3.5.
2
Скачайте прошивку для вашої материнської плати. Відвідайте сайт http://ru.computers.toshiba-europe.com/innovation/download_bios.jsp?service=RU. Заповніть запропоновану таблицю, вказавши потрібну модель мобільного комп'ютера. Ні в якому разі не використовуйте програмне забезпечення, призначене для інших моделей ноутбуків.
3
Підготуйте мобільний комп'ютер до прошивці. Вимкніть пристрій від інтернету. Для цього витягніть мережевий кабель або вимкніть Wi-Fi адаптер. Закрийте всі непотрібні програми. Вимкніть антивірус або хоча б призупините його роботу.
4
Якщо ноутбук працює без акумулятора, то вимкніть комп'ютер і встановіть батарею. Зарядіть її на 40-50%. Вимкнення ноутбука в процесі прошивки призведе до збою в роботі материнської плати.
5
Запустіть програму Inside Flash. Натисніть кнопку пошуку та виберіть скачаний файл-прошивку. Натисніть кнопку Start і дочекайтеся завершення роботи програми. Ні в якому разі не зупиняйте процес і не вимикайте ноутбук.
6
Якщо таким способом прошити BIOS не вийшло, то скопіюйте скачаний файл на USB-накопичувач і перейменуйте його в bios.fd. Відформатуйте попередньо флешку в формат FAT32.
7
Вимкніть ноутбук, виймайте акумулятор. Підключіть кабель живлення до мобільного комп'ютера. Підключіть флешку до USB-порту. Натисніть і утримуйте клавіші Fn і F. У деяких моделях Toshiba потрібно використовувати інші клавіші. Тепер натисніть кнопку Power (включення). Якщо на флешці є індикатор, то дочекайтеся його включення і відпустіть клавіші Fn і F.
8
Дочекайтеся перезавантаження ноутбука або просто почекайте 10-15 хвилин. Перевірте стабільність роботи пристрою.