Як відучитися хрустіти пальцями.

Звичка хрустіти пальцями - досить неприємне, але, тим не менш, поширене явище. Люди стверджують, що це допомагає їм заспокоїтися, зняти напругу, освоїтися в новому місці і серед нових людей. І хоча на перший погляд здається, що в такому періодичному хрускоті суглобів немає нічого страшного, це зовсім не так.
Інструкція
1
Існує досить поширена думка, що звичка хрустіти пальцями не тільки не заважає, але навіть і допомагає зміцнити суглоби. Якщо ви ставитеся саме до таких людей, то відразу ж відкиньте таке переконання. Характерний звук, який супроводжує ваші дії - це не що інше, як лопаються бульбашки повітря в вашому суглобі. Якщо піддаватися такій звичці багато років поспіль, то це може привести до деформації суглобів, затискання нервових закінчень, а також до розвитку дегенеративних процесів тканин суглоба. Саме тому направте всю свою силу волі на те, щоб перестати хрустіти пальцями .
2
Якщо ви не можете позбутися від цієї звички відразу, то робіть це поступово. Намагайтеся постійно стежити за своєю поведінкою і як тільки зловите себе на тому, що знову починаєте хрустіти пальцями , відразу ж припиніть.
3
Замініть хрускіт пальців на якесь більш корисне або безпечне заняття. Наприклад, замість того, щоб хрустіти суглобами, зробіть собі масаж пальців або манікюр. Це буде і корисно, і приємно.
4
Придбайте маленькі кульки, кубик-рубик або антистресовий м'ячик. Щоразу, коли вам хочеться похрумтіти пальцями , просто починайте розминати кульку або крутите в руках кубики.
5
Намагайтеся їсти якомога більше продуктів, що містять кальцій і фосфор - вони зміцнять ваші суглоби і з часом хрускіт пройде. Включіть у свій раціон сир, молоко, сметану, кефір, а також квасоля, сою, волоські горіхи, арахіс, ну і, звичайно ж, рибу.
6
Від хрускоту в суглобах можна позбутися, регулярно займаючись плаванням. Тому якщо у вас є можливість, то обов'язково ходите в басейн. Через місяць-другий хрест пройде, а у вас зникне бажання хрустіти пальцями .
7
Щоразу, коли ловите себе на бажанні похрумтіти суглобами, згадайте, що через років 10 вони цілком ймовірно почнуть опухати, хворіти і нити. І не варто тішити себе думкою, що це востаннє - не давайте вашої звичкою жодної можливості подолати вас. І пам'ятайте, що для того, щоб позбутися від цієї звички, ви повинні спочатку цього захотіти, так як без власного бажання ви навряд чи досягнете успіху.