Як зробити рок зачіску.

Підготовка до походу на рок-концерт - заняття не менш важливе, ніж, власне, сам концерт. Адже правильно створений зовнішній образ задає настрій заздалегідь. Одна зі складових такого рок-іміджу - незвичайна зачіска.
Інструкція
1
Жіночно і в той же час авангардно буде виглядати укладання, що нагадує про стилі 50-х років минулого століття. Щоб її зробити, нанесіть на волосся засіб для укладання. Досить буде пінки сильної фіксації. Зробіть прямий проділ. Праворуч і ліворуч від нього відступите на 3-5 см і зберіть волосся на цій «окресленої» території в праву руку. Підніміть їх наверх, лівою рукою розчешіть. Оберніть прядку навколо осі один-два рази, не затягуючи сильно. Потім згортайте волосся в валик, намотуючи їх навколо двох пальців. Покладіть валик на голові так, щоб отвір в центрі було розташоване над проділом. Закріпіть споруда з допомогою невидимок.
2
Волосся збоку ліворуч розділіть на дві частини. Верхню половину скрутіть в джгут і заведіть назад, тимчасово закріпивши шпилькою. Також вступите з нижньої прядкою. Такі ж джгути зробіть з правого боку. Зберіть кінчики волосся ззаду. Їх можна скрутити в пучок або перев'язати гумкою в хвостик. Волосся в хвості начешіть. Всю укладку збризніть лаком для волосся.
3
Більш екстремальну зачіску можна зробити «за мотивами» ірокеза. Вона підійде як чоловікам, так і жінкам. Щоб спорудити справжній ірокез, виділіть волосся навколо проділу від чола до шиї. З боків волосся потрібно підстригти або збрити. Залишилася шевелюру розділіть на прядки і, починаючи з передньої, зробіть на них начісування. Підніміть пасмо вгору і обережними рухами розчісуйте її у напрямку до коріння. Закріпіть результат великою кількістю лаку екстра-сильної фіксації.
4
Наступні пасма піднімайте таким же способом. Ірокез можна розділити на окремі «голки» або з'єднати в єдиний гребінь. Якщо настільки авангардний варіант не для вас, можна спорудити невеликий чубчик у лоба, а волосся з боків НЕ зістригати, а просто зачесати назад і закріпити воском або гелем.
5
Волосся в Ірокез можна пофарбувати в яскраві кольори - синій, червоний, зелений. Щоб зробити тимчасовий варіант, пофарбуйте кінчики волосся відтіночним тоніком. Це потрібно зробити до споруди зачіски.