Як створити сервісний центр.

Багато компаній і приватні особи вкладають додаткові кошти в сервісні центри, які допомагають клієнтам у вирішенні різних питань і проблем по телефону і через інтернет. Власний сервісний центр може стати дуже прибутковим підприємством.
Інструкція
1
Розгляньте подібності та відмінності між основними типами сервісного центру (домашній, аутсорсинговий, корпоративний). Вирішіть, який з них найбільше відповідають потребам вашої компанії. Створіть бізнес-план. Опишіть по порядку мети вашого бізнесу, фінансові потреби, логістику і штатний розпис.
2
Визначте стратегію вашої компанії і методи, які ви будете застосовувати для вимірювання продуктивності, якості обслуговування клієнтів та їх задоволеності. Домовтеся зі сторонньою компанією для надання послуг з контролю даних аспектів вашої компанії. Це допоможе забезпечити довгострокову вигоду.
3
Отримайте необхідний капітал, щоб почати бізнес. Продумайте весь бюджет заздалегідь. Якщо ви не в змозі надати кошти з власної кишені, зверніться до банків і спонсорованих урядом агентствам для отримання кредиту. Ви також можете отримати капітал з більш близьких джерел, наприклад, родичів або друзів.
4
Отримайте необхідні ліцензії та дозволи. Дізнайтеся, куди потрібно звернутися за місцем вашого проживання, щоб зробити це. Нерідко процедура реєстрації здійснюється через інтернет.
5
Виберіть відповідне місце. Придбайте і встановіть офісне обладнання. Налаштуйте безпечний доступ в інтернет і телефонний зв'язок. Зверніться до приватних підрядникам для надання допомоги в налаштуванні обладнання.
6
Розпочніть пошуку клієнтів. Є кілька перевірених способів залучення нових клієнтів в даний бізнес. Одним з них є розвиток відносин з людьми на керівних посадах. Багато міст організовують спеціальні заходи, що проводяться місцевими торгово-промисловими палатами. Саме там ви зможете знайти вашу майбутню аудиторію.