Як відкрити маленький магазин одягу.

Відкриття малого бізнесу може стати важким завданням, і малий магазин одягу не є винятком. Мода, бренди постійно змінюються, і все це позначається на продажах в роздрібних магазинах одягу. Головне тут - задати вірний напрямок з самого початку.
Інструкція
1
Створіть бізнес-план. Він повинен описувати всі аспекти діяльності, особливо на самому початку роботи, які ресурси необхідні для підтримки бізнесу. План повинен бути всеосяжним і включати детальний опис бюджету. Приклади готових бізнес-планів можна знайти в інтернеті.
2
Подумайте про цільову аудиторію. На кого буде направлений магазин ? Яку одяг ви будете пропонувати? Невеликий магазин одягу - це зовсім не великий універмаг, який може задовольнити запити всіх покупців. Бутіки, як правило, спеціалізуються на конкретній лінії одягу. Також багато невеликі магазин и продають тільки жіночий одяг або тільки чоловічу. При цьому пам'ятайте, що жінки за статистикою витрачають більше часу і грошей на покупку одягу, ніж чоловіки.
3
Отримайте необхідні ліцензії. Бізнес може бути зареєстрований як індивідуального підприємця, товариства або корпорації. Виберіть те, що підходить вам найкращим чином.
4
Знайдіть постачальника. Це також надає вирішальне значення для досягнення успіху в бізнесі. Постачальник, виробник або дистриб'ютор будуть постачати магазин одягом відповідно з останніми тенденціями в моді. Постачальник також допоможе визначити розмір прибутку від продажу різних предметів одягу. Придивіться до графіка поставок і цінами за них.
5
Виберіть відповідне місце. Залежно від характеру бізнесу і типу магазин а одягу слід вибрати його правильне розташування. Наприклад, бутик з дорогим одягом найкраще розмістити в торговому центрі або престижному районі. Магазини з недорогим одягом і високими знижками підходить для промислового району з низькою орендною платою. Місце розташування буде надавати великий вплив на тип клієнтури.
6
Прикрасьте магазин . Він повинен мати відповідну атмосферу. Наприклад, він може володіти м'яким освітленням, килимовим покриттям та іншими матеріалами, які допомагають зробити простір затишним і комфортним.
Відкрити свій бутик на центральній вулиці міста або в престижному торговому центрі по силам не кожному - довгострокова оренда і виконання зобов'язань перед постачальниками брендової одягу вже на старті потребуватимуть великих вкладень. Зате і успішний старт магазина фірмового одягу найчастіше вже виступає запорукою успіху всього підприємства - попит на такий товар не виснажується, а що розташувалися поблизу конкуренти тільки формують для вас потік цільових відвідувачів.
Вам знадобиться
  • - домовленість з одним або декількома партнерами (постачальниками);
  • - приміщення в торговому центрі або на першому поверсі будівлі на жвавій вулиці;
  • - комплект торгового обладнання і предметів інтер'єру торгового залу;
  • - декілька продавців-консультантів з досвідом роботи (2-4 людини).
Інструкція
1
Оберіть метод роботи, який ви збираєтеся покласти в основу свого бізнесу. Як правило, шляхи для власника магазину фірмового одягу три - або стати ексклюзивним представником тієї чи іншої марки в Росії, або створювати мультибрендовую точку, або працювати по франчайзингу. Перший можуть собі дозволити тільки досить великі інвестори, другий вимагає значного досвіду, третій же, найпростіший, обмежує свободу підприємця, але дозволяє отримати дорогоцінні навички і в разі невдачі вийти з гри з найменшими втратами.
2
Займіться пошуком відповідного для бутика місця розташування і приміщення - оцініть переваги тих чи інших варіантів, орієнтуючись насамперед на розмір орендних ставок. В торгово-виставковому центрі вам буде гарантований постійний приплив покупців, особливо якщо одяг переважає серед асортименту всього комплексу, плюс до цього співпраця з великої торговельної майданчиком дозволяє вирішити безліч організаційних питань, пов'язаних з отриманням дозволів. Досить просто зареєструвати індивідуальне підприємництво, вставши на облік в органі податкової інспекції, і не піклуватися про допуски від архітектурного відділу, пожежної інспекції, Росспоживнагляду і інших інстанцій.
3
Замовте комплект торгового обладнання, відповідного статусу вашого магазину і його іміджу. Якщо ви працюєте за франшизою або в тісній співпраці з однією конкретною фірмою-постачальником, то вимоги до торгового обладнання, як і до дизайну точки в цілому, швидше за все будуть продиктовані вашим партнером. Якщо ж ви маєте в своєму розпорядженні повною свободою дій і вибору, то обов'язково приділіть оформленню свого магазину якомога більше уваги, співпрацюючи з професійними дизайнерами - в роздрібному продажі одягу обстановка грає дуже значну роль.
4
Найміть декількох продавців-консультантів, задіяних в минулому саме в сфері роздрібного продажу одягу преміум-класу. Враховуйте той факт, що старі звички (якщо «школа» була не досить хорошою) можуть шкодити більше, ніж відсутність досвіду взагалі. Від якості обслуговування (вибір, примірка, доречні та ненав'язливі поради) успіх фірмового магазину одягу залежить в дуже великій мірі, тому робота з персоналом для вас - питання не з останніх.