Як відправити файл через агент.

Mail.ru Агент - зручна програма для спілкування. Вона дозволяє обмінюватися текстовими повідомленнями, здійснювати голосові і відеодзвінки, а також відправляти без праці різні файли. Як же саме відправити файл через Агент?
Інструкція
1
Якщо у вас вже є на комп'ютері Mail.ru Агент , можете відразу переходити до четвертого пункту. Якщо ні, то вам необхідно спочатку завантажити інсталяційний файл і пройти покроково процес установки програми. Для цього відкрийте інтернет-браузер і введіть в поле адресного рядка www.mail.ru. Перед вами відкриється головна сторінка сайту.
2
На ній в лівій частині сторінки розташовується синій блок «Пошта». Виберіть вкладку « Агент ». На сторінці, знайдіть в правій частині зелену кнопку «Завантажити Mail.ru Агент », натисніть на неї. Розпочнеться процес скачування інсталяційний файл. Дочекайтеся його закінчення.
3
Після того як файл скачати, необхідно виконати саму установку програми. Запустіть файл, покроково пройдіть процес установки, виконавши необхідні дії.
4
Відкрийте програму. Авторизуйтесь, щоб увійти. Введіть свій e-mail і пароль. Поставте галочку поруч із «Зберегти пароль», якщо не бажаєте вводити дані авторизації кожен раз при запуску програми. Натисніть «Ок».
5
Перед вами відкриється вікно програми. У ньому в списку контактів виберіть потрібну людину, якій ви будете відправляти файл. Клацніть по ньому правою кнопкою миші і виберіть в контекстному меню «Відправити повідомлення». Запуститься вікно діалогів.
6
Відкрийте папку на вашому комп'ютері з потрібним файлом і перетягніть цей файл у вікно діалогів. При бажанні можна додати ще файли, натиснувши на кнопку із зображенням плюсик. Після того як файл завантажений, натисніть на кнопку «Відправити».
7
Для того щоб відправка почалася, необхідно угоду про прийняття файлу з іншого боку, тобто вашого одержувача. Коли він натисне «Прийняти», розпочнеться процес передачі. Чим більше розмір файлу, тим довше він йтиме. Після того як файл повністю дійде до одержувача, той зможе відкрити його і переглянути.