Як створити пекарню.

Пекарня пропонує хлібобулочні вироби, різноманітну випічку та солодощі, які завжди залишаються одними і найбільш розкуповуються продуктів. Відкриття власної пекарні може стати нелегким завданням, але якщо все зроблено правильно, нагорода у вигляді великого прибутку спокутує отриманий стрес сповна.
Інструкція
1
Підготуйтеся до відкриття пекарні. На початку будь-якої діяльності слід домовитися з банком або іншим приватним джерелом фінансування про видачу позички на ведення малого бізнесу. Відкриття пекарні не є дешевим процесом. Вам знадобляться кошти для оренди або купівлі приміщення, його ремонту відповідно до рекомендованих для вашого округу санітарними та пожежними нормами, а також для покупки сировини для приготування випічки.
2
Виберіть відповідне місце. Розташування в даному бізнесі вирішує дуже багато чого. Трьома найкращими варіантами стануть або жвавий торговельний центр або перехрестя, або поблизу якого-небудь громадської установи, або близько АЗС. Чому АЗС? Коли туристи проїжджають через ваш район, то вони, як правило, зупиняються у великих АЗС і магазинів. Вони побачать ваше установа і неодмінно скажуть: «Навіщо купувати пончики на цій заправці, коли можна купити смачну випічку у пекарні!».
3
Отримайте необхідні ліцензії та дозволи. Зверніться до місцевих органів самоврядування, щоб з'ясувати, які документи вам знадобляться для відкриття малого бізнесу. Ви також повинні зв'язатися з представниками місцевого санітарного нагляду, щоб дізнатися про вимоги до подібних закладів. Якщо ви плануєте розмістити столи і стільці для клієнтів, то зверніться в пожежну інспекцію, щоб врахувати всі необхідні норми безпеки. Всі документи повинні розташовуватися на стіні за касою.
4
Запропонуйте покупцям унікальні продукти. Ваші випічка та хлібобулочні вироби повинні виділятися на фоні продукції конкурентів. Ви можете включити в свій асортимент фруктові тістечка, які будуть користуватися великою популярністю на багато кілометрів навколо. Можна влаштувати безкоштовну дегустацію в місцевих школах або магазинах.
Одним із прибуткових видів бізнесу на даний момент є відкриття власної пекарні. Хліб завжди користувався попитом. Правильне виробництво і продаж найсвіжішого хліба принесе власнику пекарні чималий прибуток.
Вам знадобиться
  • Початковий капітал
Інструкція
1
Щоб відкрити свою пекарню необхідно розрахувати витрати і спланувати всі дії. Для початку треба знайти приміщення, яке повинно відповідати санітарно-епідеміологічній службі (СЕС). Можна використовувати вільне місце в магазині або орендувати приміщення в зручному місці розташування. Всього буде потрібно до 120 квадратних метрів. Важливо знайти правильний ринок збуту з мінімальною кількістю конкурентів. Краще найняти кваліфіковану маркетингову службу, яка проведе аналіз і дослідження ринку з виготовлення хлібобулочних виробів. Можна провести аналіз самостійно без додаткових служб.
2
Підготувати документи необхідні для запуску проекту. Обов'язкове узгодження з СЕС на виробництво хлібобулочних виробів. Після в Федеральному агентстві з технічного регулювання і метрології (Росстандарт) отримати сертифікат по вирішенню для пожежної та екологічної інспекції. Тільки після проходження цих інстанції буде можливо відкрити свою пекарню . Важливою умовою є купівля обладнання і транспортний засіб для поставки хлібобулочних виробів. Оскільки якість і швидкість виготовлення є важливою перевагою перед конкурентами.
3
Обов'язково подбати про якісне сировину, яким буде мука. Для безперебійного функціонування виробництва знадобитися кваліфікований персонал. Для ефективної роботи знадобитися бухгалтер, водій, менеджер з просування продукту, а також досвідчені пекарі в дві зміни. Щоб відкрити свою пекарню і отримувати прибуток необхідно подбати про збут. Тому вміле співпрацю з магазинами та фірмами-оптовиками розширять діяльність в рази.
Корисна порада
Якісне обладнання - запорука успішного бізнесу.