Як відтворювати демки.

На сайтах з рецензіями і оглядами сучасних фільмів ви легко можете вибрати цікаву прем'єру для перегляду. Практично на будь-якому кіно-порталі до кожного кіно-огляду прикріплений офіційний трейлер - коротке відео, переглянувши яке, ви можете переконатися в якості зйомки, тій або іншій якості гри акторів, і утвердитися в бажанні подивитися фільм, або ж навпаки вирішити, що він вам нецікавий. Як саме переглядати трейлери фільмів, викладені на сайтах? У вашому розпорядженні - кілька способів перегляду демо-записів.
Інструкція
1
Перший спосіб - найпростіший, і полягає в перегляді відео прямо на сайті без скачування його на комп'ютер. Ви зможете переглядати відео прямо на сайті, встановивши Apple QuickTime, а також маючи досить високу швидкість інтернет-з'єднання.
2
Другий спосіб полягає в тому, що ви завантажуєте відеоролик на комп'ютер і зберігаєте для подальшого перегляду в будь-який час, незалежно від наявності Інтернету. Для перегляду роликів на комп'ютері вам так само, як і в минулому способі, доведеться встановити програвач QuickTime не нижче сьомої версії, що відтворює трейлери високої якості з п'ятиканальним звуком (QuickTime HiDef). Трейлери формату QuickTime можуть бути Докачати вже після початку перегляду відео, так як працюють прогресивно.
3
Також трейлери бувають в форматі wmv і asf, а також avi. Трейлери формату avi вимагається скачувати повністю, перш ніж ви отримаєте можливість їх подивитися.
4
Трейлери двох попередніх форматів можна починати дивитися, не чекаючи закінчення закачування - вони також є прогресивними. Для перегляду таких відеозаписів встановіть найбільш нову версію Windows Media Player і найбільш новий набір кодеків, і при бажанні - кодек Windows Media HiDef, який час від часу використовується розробниками трейлерів.
5
Досить часто зустрічаються трейлери стандарту DivX, які, незважаючи на високу якість запису, не мають прогресивного формату. Встановіть на комп'ютер DivX-плеєр, який дозволить переглядати збережені відеозаписи цього формату в звичайному медіа-плеєрі операційної системи з додатковими кодеками.
6
Також вам буде потрібно Macromedia Flash player для перегляду деяких трейлерів в форматі flash.
Більшість гравців в Counter-Strike рано чи пізно задаються метою створення власного відеокліпу. Проблема в тому, що звичайна демка, записувана в процесі гри, не може бути відтворена за допомогою відеоплеєрів.
Вам знадобиться
  • - Counter-Strike;
  • - VideoMach.
Інструкція
1
Щоб створити відеокліп, вам потрібно встановлена гра Counter-Strike. Якщо такої немає, встановіть її. Скопіюйте файл name.dem в папку cstrike. Запустіть програму і введіть в консолі команду viewdemo name. Тепер для зручності введіть команди bind k startmovie moviename 25 і bind l endmovie. Не забудьте встановити дозвіл екрана в грі хоча б 800х600. Цей параметр безпосередньо впливає на якість майбутнього кліпу.
2
Коли відтворення демки дійде до потрібного моменту, натисніть кнопку k. Для зупинки створення файлів натисніть кнопку l. Щоразу міняйте назву moviename перед початком запису нових фрагментів. Врахуйте, що вам буде потрібно приблизно 8 Гбайт вільного місця для створення трихвилинного ролика.
3
Тепер у вас є кілька комплектів готових файлів з розширенням .bmp. Скачайте і встановіть програму VideoMach. Відкрийте меню File та натисніть кнопку Open. Виділіть потрібні bmp-файли і додайте їх до списку програми.
4
Тепер натисніть на кнопку Save, розташовану праворуч від вашого списку. В меню Files виберіть тип файлу avi і встановіть прапорець біля пункту Video and Audio. Це дозволить додати звук до відеокліпу.
5
Тепер відкрийте вкладку Video і натисніть кнопку Format Options. Виберіть параметр DivX Codec і натисніть кнопку Configure. Встановіть значення параметра bitrate. Чим більше бітрейт, тим краще буде якість кліпу. Природно, кінцевий розмір відеофайлу залежить також від бітрейта.
6
Тепер натисніть кнопку Ok і перейдіть в головне меню програми. Далі натисніть на значок кнопки Start. Дочекайтеся завершення створення відеокліпу. Врахуйте, що чим вище значення параметра bitrate, тим швидше буде створений кінцевий кліп. Не ставте занадто високе значення бітрейта. Це може привести до того, що відеокліп, тривалість якого становить 60 секунд, займатиме 2 Гбайта на жорсткому диску.