Як накладати форму на ніготь.

Один з методів нарощування нігтів - накладання форми на ніготь. Якщо ви одного разу виконували таку процедуру в салоні, то бачили, як все робиться. Надалі можете самостійно накладати собі такі форми.
Інструкція
1
Спочатку вийміть середину паперової форми, відокремте її та наклейте з внутрішньої сторони на частину, де буде проводиться викладання матеріалів. Це зробить її більш міцною. Для зміцнення слабких форм можна також наклеїти їх одну на іншу. Це, звичайно, збільшить собівартість моделювання, але допоможе зробити форми більш якісними.
2
Після цього великим і вказівним пальцями стисніть кожну форму і зробіть її овальної. Врахуйте, чим більше вам вдасться скрутити форму, тим легше її буде завести під вільний край нігтя.
3
Візьміть палець лівої рукою зверху і піднесіть до рівня очей. Надіньте форму на палець таким чином, щоб вона стала продовженням нігтя. Вушками обіжміть палець, при цьому намагайтеся затиснути бічні валики. Вільний край форми повинен нагадувати циліндр, який збігається по діаметру з розміром нігтя. Чи не затискайте самий кінець форми, інакше при викладанні довгого нігтя не вийде зробити паралельні бічні сторони. В такому випадку вийде ніготь , який нагадуватиме морквину, тобто звужений донизу.
4
Для гарного результату надіньте форму так, щоб між натуральним нігтем і ній не було навіть найменшого зазору. Інакше при моделюванні матеріали заб'ються під вільний край, і вийде занадто товста смужка в цьому місці.
5
Пам'ятайте, що форму простіше надіти, коли її верхня частина буде розкрита. Окремі виробники випускають спеціальні шаблони, які забезпечені перфорацією в цій зоні.
6
Якщо у вас дуже широкий великий палець, тоді використовуйте дві форми. Відріжте від однієї половини праву форму, а від іншої ліву, не по центру, а з невеликими запасами. Після цього накладіть половинки одну на іншу. Так вийде широка форма, яка підійде до «ракетоподібні» нігтям.
7
При покупці форм обов'язково зверніть увагу на отвори в середині, які відповідають різним типам «усмішок». Постарайтеся підібрати такі, в яких ця лінія буде максимально близька до натуральної лінії нігтя.
Красиві доглянуті нігті - предмет гордості будь-якої жінки. Якщо міцні нігті для вас проблема, на допомогу прийдуть сучасні технології. Сьогодні наростити нігті нескладно - можна звернутися в салон, а можна зробити це самостійно.
Інструкція
1
Для початку необхідно підготувати руки. Для цього за два дні до приклеювання штучних нігтів зробіть класичний манікюр, проведіть процедури по зміцненню нігтьової пластини, позалицятися за кутикулою.
2
Пам'ятайте, що ні в якому разі не можна приклеювати штучні нігті , якщо натуральні хворі.
3
Тепер перейдемо до Тіпсі. Тіпси - це штучні нігті , які кріпляться до «своїх» нігтям. Дуже важливо правильно підібрати їх. Краще, якщо тіпси будуть більше натуральних нігтів, в будь-якому випадку їх доведеться обробляти пилянням. Визначтеся з формою і розміром майбутніх нігтів. Перед обробкою тіпси краще розігріти в теплій воді, вони размягчатся, будуть податливі.
4
Тепер за допомогою пилки та щипчиків надайте їм обрану форму. Не лінуйтеся приміряти накладні нігті частіше, щоб максимально «підігнати» під натуральні.
5
Після цього приступимо власне до приклеювання тіпсів. Обробіть нігті дезінфікуючим розчином, нанесіть на них клей, максимально акуратно приклейте кожен нігтик. Якщо немає бажання возитися з клеєм, можна придбати типси з клейкою стрічкою.
6
Після наклейки нігтів дотримуйтесь правил догляду за ними. Завжди використовуйте рукавички при роботі з миючими та миючими засобами. Перед нанесенням лак не повинен мати в складі ацетону. Не піддавайте накладні нігті впливу полум'я або тепла.
7
При належному догляді вони будуть радувати свою володарку не менше трьох тижнів. Потім помітною стане межа між штучним і натуральним нігтем і процедуру потрібно буде повторити.