Як очистити воду шунгитом.

Очищення води природним мінералом - шунгитом відома людству давно. На відміну від інших способів отримання чистої структурованої води, що володіє цілющими властивостями, очистка шунгитом є найпростішою і доступною. Для цього буде потрібно лише сам шунгіт (його можна купити в аптеці) і нескладна послідовність дій.
Інструкція
1
Промийте куплений в аптеці шунгіт під проточною водою. Промивати слід 10-15 хвилин або до тих пір, поки вода, що стікає з мінералу, не стане прозорою, а на руках при контакті з ним перестане з'являтися чорний (або сірий) наліт. В процесі промивання можете застосувати щітку.
2
Візьміть чисту ємність. Для настоювання води з шунгитом добре підходять 3-літрові скляні банки або 5-літрові пластикові бутлі. Згодиться і емальований посуд - каструлі, глечики, відра.
3
Всипте шунгіт в приготовлену ємність з розрахунку 100 г мінералу на 1 літр води. Залийте мінерал водопровідною водою. Візуально вода не повинна змінювати колір, ставати каламутній, в ній також не повинні плавати окремі дрібні частинки породи. Якщо ви помітили, що вода не прозора або на її поверхні з'явився чорний наліт, вилийте її, а шунгіт продовжите промивати під проточною водою. Можете перебрати мінерал і видалити з нього дрібні фрагменти, залишивши лише великі камінці. Повторіть процедуру приміщення шунгита в ємність і заливання його водою.
4
Уже через півгодини можете злити настояну на шунгіті воду в окремий посуд (зазвичай зливають 2/3 об'єму) і вживати її за призначенням - для пиття, лікування (наприклад, опіків і висипу різної природи , ангіни, стоматитів), поливу рослин, приготування їжі і т.д. Вчені стверджують, що за 30 хвилин шунгіт встигає знизити концентрацію найнебезпечніших мікробів (наприклад, стрептококів групи А і групи Д) у сотні разів. Півгодини достатньо для того, щоб вода набула антибактеріальні властивості.
5
Якщо шунгитовая вода потрібна вам не терміново, то витримаєте її три доби. Саме через цей термін ви отримаєте найчистішу структуровану воду, що володіє цілющими властивостями.
6
Після того як ви злили 2/3 обсягу настояної на шунгіті води, залийте ємність з мінералом новою порцією водопровідної води.
Зверніть увагу
шунгітами можна чистити не тільки малі обсяги води, але навіть воду в криницях у сільській місцевості. Досить всипати в колодязь 50-60 кг шунгита (щебеню), і вода очиститься від нітратів, бактеріальних забруднень, пестицидів, нафтопродуктів, важких металів і т.д. Вчені МДУ довели, що шунгіт володіє більшою ефективністю при виводі вільних радикалів, ніж активоване вугілля.