Як пити настоянку з перегородок волоських горіхів. волоський горіх настоянка.

Ядра волоського горіха містять білок, цукру, олія, вітаміни, мінеральні та дубильні речовини. Однак перегородки волоських горіхів мають не менш цінний склад. Вони здавна використовуються в народній медицині для лікування ендокринологічних, шлунково-кишкових, бронхо-легеневих та інших захворювань.
Вам знадобиться
  • - перегородки волоських горіхів;
  • - горілка.
Інструкція
1
Для приготування настоянки перегородки від 250 г волоських горіхів залийте 0,5 л горілки. Бажано, щоб пляшка, в якій настаиваются перегородки, була з темного скла. Заберіть її в прохолодне місце на 2 тижні. Щодня збовтувати вміст пляшки. Готова настоянка має ранозагоювальну, бактерицидну, протизапальну, кровоспинну і загальнозміцнюючим властивостями. Крім того, вона може використовуватися в якості противоглистного і протидіарейних кошти.
2
При порушенні роботи кишечника (коліт, ентерит, функціональні розлади і т.д.) пийте настойку з перегородок волоських горіхів двічі на день. 7 крапель готового кошти розведіть в столовій ложці води і прийміть на голодний шлунок. Курс лікування тривалий - близько місяця, однак рецидивів захворювання після нього практично не буває.
3
Настоянка з перегородок волоських горіхів допомагає нормалізувати рівень цукру при діабеті. Розводите 10 крапель настоянки в столовій ложці води і пийте натщесерце. У разі необхідності можна збільшити кратність прийому до 2-3-х разів на добу. Курс лікування - 6 тижнів. Після 10-ти денної перерви терапію можна продовжити.
4
Для поліпшення роботи серцево-судинної системи пийте по 5 крапель настоянки з перегородок волоських горіхів 3-4 рази на день. Чергуйте 2-х тижневий прийом настоянки з тижневим відпочинком. Загальна тривалість лікування - до півроку.
5
Перегородки з волоських горіхів багаті йодом, тому настоянка добре допомагає при хворобах щитовидної залози. Пийте її по половині чайної ложки двічі на добу протягом двох тижнів. При необхідності повторіть курс через місяць-півтора.
6
Для лікування кашлю пийте настойку 4 рази на день по чайній ложці. Запивайте її великою кількістю води. Курс лікування - 3-5 днів.