Як вивчити англійську мову, поради.

Вивчити англійську мову за тиждень, як це обіцяють в деяких оголошеннях, неможливо. Налаштуйтеся на наполегливу працю. Щоденні заняття - це не обов'язково тільки студіювання словників і підручників. Вивчення англійської можна зробити цікавим і ефективнішим, ніж проста зубріння.
Вам знадобиться
  • Словники, самовчителі, підручники, література англійською, зошит для запису слів, комп'ютер з виходом в інтернет.
Інструкція
1
Правильно себе мотивуйте. Краще створити для себе привабливу мета, ніж щодня намагатися пересилити власну лінь. Уявіть, чого ви можете добитися, володіючи англійською. Хтось хоче подорожувати по світу, когось приваблює престижна робота, хтось мріє прочитати Шекспіра в оригіналі, ну а комусь сподобалася дівчина-іноземка і він хоче знайти з нею спільну мову . Володіння іншим мову ом зробить вас набагато більш цікавою людиною і надасть масу можливостей. Не упускайте їх. Почніть вчити англійську, не відкладаючи «до понеділка».
2
Займайтеся регулярно. Щоб вивчити англійську, краще займатися по півгодини щодня, ніж по чотири години двічі на тиждень. Мова потребує постійної практики. Вивчити мову зараз можна і не виходячи з дому, але якщо ви не впевнені в силі власної волі, краще записатися на курси англійської. Крім того, що це впорядкує заняття, кошти, витрачені не оплатять уроків, змусять вас наполегливіше домагатися результату.
3
Слухайте англійську мову щодня. Коли немовля починає пізнавати рідний мову , він спочатку слухає усне мовлення, потім намагається вимовляти слова, а тільки потім вчиться їх читання і написання. Вчити англійську мову найлогічніше за такою ж схемою. Слухайте англійське радіо, пісні англійською мову е, аудіокниги, дивіться фільми без перекладу.
4
Читайте англійською. Почати можна з книг для дітей або адаптованої літератури. Без праці звикнутися з мову ом добре допомагає метод Іллі Франка. Читаючи текст перший раз, вам не потрібно буде раз у раз заглядати у словник: переклад і транскрипція даються в дужках. Після цього ви читаєте той же уривок без перекладу, щоб закріпити результат. Вибирайте книги, блоги, статті, які вам цікаві: так засвоєння лексики та граматики піде швидше.
5
Записуйте в зошит нові слова. Робити це краще в алфавітному порядку, з прикладами використання вивчених слів. Це не тільки дозволить в будь-який момент повторити вивчене, а й активізує моторну пам'ять. Незрозумілі нюанси мову а теж слід записувати, щоб пізніше з'ясувати їх у викладача або знайти самостійно в підручнику.
6
Займаючись з самовчителем, проходите всі вправи по порядку, навіть якщо деякі здаються простими. Вправи необхідні для того щоб заповнити прогалини в англійській граматиці. Виконувати завдання краще в письмовій формі.
7
Заведіть собі друга, що говорить на англійському мову е. Активно спілкуючись по ICQ або Skype, ви зможете без зусиль вивчити те, що інші осягають за допомогою підручників та нудних завдань. Спілкуватися англійською можна і з російськими друзями, які теж вирішили вивчити мову .
8
По можливості відвідайте країну, в якій англійська мову є державною. Адже найкращий спосіб вивчити мову - зануритися в його атмосферу, поспілкуватися з його безпосередніми носіями.