Як відкрити приватний готель. Як відкрити готель з чого почати.

Відкриття приватного готелю вимагає тривалого планування, терпіння і наполегливої праці. Однак при виборі вірної стратегії ви зможете гарантовано побудувати успішний бізнес, який приноситиме високий прибуток протягом довгих років.
Інструкція
1
Отримайте досвід роботи в готельній сфері. Влаштуйтеся на роботу в один з готелів, щоб дізнатися про всі подробиці ведення даного бізнесу, а про проблеми і перешкоди, які можуть очікувати на шляху. Це буде набагато вигідніше і надійніше, ніж починати власну справу з мінімальними знаннями або навіть з їх відсутністю.
2
Вирішіть, який вид об'єкта ви хочете відкрити. Це може бути висококласний готель для ділових гостей або проста готель без надмірностей для приїжджих. Перед прийняттям рішення з даного питання проведіть дослідження місцевої економічної індустрії, щоб виділити можливих клієнтів і заручитися відповідним фінансуванням.
3
Виберіть розташування майбутнього готелю. Ви повинні оцінити, де будуть зупинятися приїжджі в ваш регіон, а також у яких районах не вистачає житлових можливостей. Зверніть увагу на розташування поблизу туристичних визначних пам'яток і бізнес-центрів.
4
Знайдіть відповідне будівля для оренди або побудуйте власне. Будівництво або ремонт готелю є складним завданням. Зверніться до професійних архітекторів для отримання всієї необхідної допомоги.
5
Отримайте бізнес-ліцензії та дозволи на даний вид діяльності. Зверніться до місцевих органів самоврядування з даного питання. Також проконсультуйтеся з місцевим бюро ліцензування для отримання додаткової інформації.
6
Придбайте необхідне обладнання для готелю. Зверніться до компаній-постачальників, які продають все, що може знадобитися вам, зокрема меблі, рушники та мийні засоби. Вони пропонують оптові ціни, які допоможуть вам заощадити гроші при оснащенні нового готелю.
7
Найміть необхідне число співробітників. Встановіть режим роботи і цінову політику. Проведіть урочисте відкриття готелю. Не забудьте помістити рекламу в найбільш популярні ЗМІ.
У Москві кожен день приймають туристів близько 1000 готелів, готелів, хостелів та гуртожитків. У столиці Росії можна знайти варіант для розміщення мандрівника з практично будь-якими запитами. Але існують такі готелі, які по праву є кращими.
Москва - офіційний, культурний і діловий центр Росії. Щодня в столицю приїжджає кілька десятків тисяч туристів, які зупиняються в різних готелях.
У Москві багато не дуже дорогих і хороших готелів, щоб вибрати підходящий туристи зазвичай читають відгуки про нього в інтернеті.

Готель Національ

Є в Москві готель «Національ», з номерів якої відкривається шикарний вид на Московський Кремль і Червону площу. Це один з найдорожчих і шикарних готелів Москви. Номер в ньому обійдеться туристам від 7 до 60 тисяч рублів за одну ніч. У вартість номера входить можливість використання бездротового Інтернету, оздоровчого центру і басейну. У готелі постійно діють різні акції, знижки, так що ви можете витративши не так багато, відчути себе принцом або принцесою.

Золоте яблуко

Цікавим арт-об'єктом і хорошим готелем є "Golden Apple", в холі якого розташована величезна половинка яблука, яка є місцем відпочинку для туристів. Кожен номер цього готелю - витвір мистецтва, створений дизайнером Рафаелем Шафір. Ванні кімнати готелю оздоблені мармуром, а в кімнатах варто італійська дубові меблі. Вартість номера в цьому готелі коливається від 6 до 40 тисяч рублів.

Lotte Hotel Moscow

На перетині Арбату і Садового кільця в Москві відкрито готель Корейської мережі готелів, вона називається "Lotte Hotel Moscow". Найменший номер займає площу в 48 квадратних метрів. Всі номери обладнані величезними телевізорами, великими ванними кімнатами, сейфами. Туристи можуть користуватися послугами ресторанів, конференц-залів, спортивним комплексом і СПА-центром. Вартість номера в цьому готелі від 11500 рублів.

Президент-Готель

Президент-готель розташований на вулиці Якиманка, багато туристів задаються питанням, звідки у столиці якесь татарська назва. Виявляється, що вулиця названа на честь церкви Іоакима та Анни, розташованої неподалік.
У Москві відкрито готель, яка в радянські часи називалася «Жовтнева», в ній тоді зупинялися лише керівники ЦК КПРС і делегації з інших країн. Тепер цей готель носить назву «Президент-Готель». І хоча номера в ній не такі великі, і побудована вона була зовсім не в 21 столітті, цей готель знають всі жителі міста. Готель розташований всього в 500 метрах від Московського Кремля і Манежній площі. Тепер в готелі може зупинитися будь-який бажаючий, готовий за невеликий номер віддати майже 10 тисяч рублів.