Як кріпити вертикальні жалюзі. Як зробити перегородку з вертикальних жалюзі.

Комфорт і затишок будинку багато в чому визначається декоративною прикрасою вікон. Естетичну своєрідність віконних отворів можуть надати вертикальні жалюзі. Такий захист від надмірного світла не тільки дозволяє створити в приміщенні оптимальний режим освітлення, але і добре прикрашає інтер'єр. Щоб жалюзі справно виконували свою функцію, їх необхідно правильно прикріпити.
Вам знадобиться
  • - вимірювальна рулетка;
  • - карниз;
  • - кріпильні елементи;
  • - викрутка;
  • - електрична дриль;
  • - свердло.
Інструкція
1
Перш ніж купувати вертикальні жалюзі , попередньо виміряйте висоту приміщення і визначте розміри віконного отвору. Це потрібно для того, щоб згодом не довелося повністю міняти пристрій, оскільки змінити довжину готових ламелей в будь-яку сторону буде дуже важко.
2
Визначте спосіб кріплення пристрою. Жалюзі можна встановити усередині віконного отвору, а також перед ним, прикріпивши до стіни або стелі. Найкраще виріб буде виглядати в тому випадку, коли кріплення здійснюється на зовнішній стороні прорізу і перекриває вікно з боків приблизно на 100-150 мм. Крайні ламелі повинні трохи прикривати стіну по обидві сторони від вікна.
3
Якщо ви маєте намір встановити жалюзі в просторі, обмеженому з обох сторін, наприклад, у віконному отворі або між двома стінами приміщення, від виміряної ширини відніміть приблизно 20 мм. Справа в тому, що ширина приміщення в нижній і верхній частині може злегка відрізнятися, тому підібрані або виготовлені після обміру приміщення жалюзі можуть не поміститися в отвір.
4
Підготуйте для кріплення пристрою спеціальні кліпси і кронштейни. Зазвичай вони йдуть в комплекті з готовим виробом, але іноді потрібно придбати фурнітуру окремо. Щоб прикріпити жалюзі до стелі або у віконний отвір, використовуйте спеціальні затискачі, які утримуються шурупами. Встановивши затискачі, вставте в них карниз, і зафіксуйте.
5
Якщо ви хочете повісити жалюзі на стіну, використовуйте будь-який звичайний кронштейн або стандартний, що входить в комплект поставки. Прикріпіть кронштейн до стіни шурупами, а до нього за допомогою болта і гайки приєднаєте затискач. Вставте в карниз ламелі. При наявності в конструкції грузиків встановіть їх на нижні кінці ламелей і з'єднайте ланцюжком.
6
Встановивши жалюзі , перевірте їх на працездатність. Описані способи кріплення дозволяють після складання конструкції злегка зрушити карниз в ту або іншу сторону, якщо в цьому є необхідність.