Як визначити по штрихкоду країну-виробника. наити виробника за штрих кодом.

Вперше штрих-код з'явився на упаковці 23 вересня 1975 і зараз ним користуються сотні тисяч компаній у всьому світі. Перші цифри коду інформують про те, що власник бренду (марки даного товару) є членом певної національної торгової організації, що входить в міжнародний союз.
Вам знадобиться
  • - 12 цифр штрих-коду;
  • - комп'ютер з доступом в інтернет.
Інструкція
1
Подивіться на перші три цифри, що стоять безпосередньо під штрих-кодом на етикетці товару. Вони позначають національний торговельний союз, в який вступив власник марки даного товару. Наприклад, цифри 460-469 інформують про те, що власник марки входить в союз торговельних організацій Росії; цифри 300-379, 400-440, 000-019 вказують на власників брендів - членів торгових союзів - Франції, Німеччини та США відповідно.
2
Зверніть увагу на те, що власники брендів не обов'язково є членами торговельних організацій тих країн, де вироблений товар. Наприклад, власник бренду може бути членом національної організації торгівлі Італії, а товар з кодом 800-839 (Італія) на етикетці проводитися в Росії.
3
Врахуйте, що бувають випадки, коли власник бренду не завдає свого штрих-коду на яку-небудь партію товару, і тоді за нього це має право зробити виробник товару або його постачальник. У кожному випадку першу цифри штрих-коду означатимуть союз, в який входить або виробник, або постачальник, а це також може не мати відношення до місця виробництва товару.
4
Відрізняйте міжнародний код товару від внутрішнього штрих-коду, яким прийнято маркувати товари у великих супермаркетах: внутрішній код прийнято починати з цифри 2 для виключення збіги з номерами, сформованими за міжнародним стандартом (жоден з них не починається з двійки) .
5
Зробити запит у GEPIR (Global Electronic Party Information Registry), систему єдиного глобального реєстру, в якій зберігається інформація по штрих-кодами виробників, відомості про виробниках , короткі відомості про товар. Наберіть в рядку браузера http://www.gs1ru.org/і знайдіть розділ «Перевірити штрих-код (GEPIR)». Для отримання інформації вам потрібно знати всі його 12 цифр. Це надійний спосіб отримати відомості про країну-виробника товару.