Як переслати великий обсяг інформації. скачати програму для перекидання файлів.

При роботі в мережі нерідко можна зіткнутися з необхідністю відправки файлу або групи файлів великого розміру. В цьому випадку ви можете скористатися простою послідовністю дій.
Інструкція
1
Насамперед переконайтеся, що відправка потрібних вам файлів неможлива через електронну пошту, так як їх розмір перевищує максимально можливий розмір відправлень. Ви можете здійснити даний крок, написавши в технічну підтримку вашого поштового сервера або спробувавши прикріпити потрібні вам файли. Як тільки ви переконаєтеся що пряма відправка через e-mail вам не підходить, переходите до наступного кроку.
2
заархівуйте файли, призначені для відправки. Для цього виділіть їх все за допомогою лівої кнопки мишки або за допомогою клавіш shift і ctrl. Завершивши виділення, натисніть на них правою кнопкою миші і виберіть з меню, що випадає "Додати до архіву". В налаштуваннях архиватора виберіть вкладку "Додатково", після чого встановіть пароль. Це обмежить третім особам доступ до даних, що містяться в архіві. Дочекайтеся закінчення створення архіву, в залежності від обсягу даних і швидкодії вашого комп'ютера, це може зайняти тривалий час.
3
Завантажте архів, отриманий в попередньому кроці, на файлообмінник. Розглянемо цей крок на прикладі сайту ifolder.ru. На головній сторінці справа ви побачите розділ сторінки, на якому ви можете завантажити файл. Натисніть на відповідну кнопку і дислокуються архів, створений раніше. Натисніть на ОК, після чого дочекайтеся закінчення завантаження. Залежно від швидкості вашого інтернет-з'єднання та розміру архіву це може зайняти тривалий час. По закінченню завантаження ви будете перенаправлені на сторінку з полем для створення пароля. Введіть його, максимізуючи даних, завантажених на сервері. Після цього ви потрапите на сторінку з посиланням на скачування завантаженого вами файлу. Скопіюйте її.
4
Створіть новий лист на вашому поштовому ящику. Вставте в текст листа посилання і пароль на скачування вашого архіву, а також пароль для доступу до архіву. Після цього введіть поштовий ящик адресата і натисніть на кнопку "відправити".