Як почати випускати свій журнал.

Видання журналу може принести його власникові мільйони. Однак щоб цей бізнес дійсно був прибутковим, потрібно правильно його розпочати і не допустити грубих помилок. В іншому випадку спроби випускати журнал обернуться лише розчаруванням і витратою грошей.
Інструкція
1
Спочатку вирішите, що це буде за журнал. Яке його назва, цільова аудиторія, кількість сторінок, тематика, періодичність видання і т.п. При цьому обов'язково потрібно провести моніторинг ринку: якщо видається вже багато досить відомих журналів про дітей, то ще одне дитяче видання напевно буде зайвим і незабаром закриється. Знайдіть свою родзинку, те, що буде залучати читачів.
2
Запасіться фінансами. Повірте: вам як мінімум кілька місяців доведеться працювати собі в збиток. Прорахуйте всі витрати і не відкривайте свій бізнес, поки не наберете потрібної суми. В іншому випадку, навіть якщо справа піде добре, вам, швидше за все, доведеться або брати кредит, або закривати журнал. Враховуйте витрати на оренду офісу, зарплату для співробітників, друк видання в друкарні, покупку витратних матеріалів, забезпечення мобільного зв'язку тощо.
3
Зареєструйте свій журнал і отримаєте ліцензію на його видання. Якщо журнал буде поширюватися по всій країні або хоча б у кількох суб'єктах РФ, то звернутися слід в Роскомнадзор. Якщо ж ви плануєте видавати його тільки в своєму місті, то свідоцтво зможе видати Федеральна служба. Видавати журнал без ліцензії незаконно, а на її отримання може знадобитися час, тому спочатку оформите всі документи і тільки потім приступайте до вибору офісу та підбору співробітників.
4
Орендуйте офіс і найміть персонал. Вам будуть потрібні журналісти, менеджери з продажу, дизайнери-верстальники, фотограф, літературний редактор, коректор, бухгалтер і, можливо, юрист для складання договорів та юридичних консультацій. Тільки хороша команда професіоналів здатна випустити дійсно цікавий журнал і розкрутити його, тому підбирати співробітників потрібно дуже ретельно.
5
Визначте рубрики, теми статей, зробіть якісні фотографії до матеріалів. Домовтеся з декількома фірмами про рекламу: в слабо розкручених виданнях ніхто не захоче давати платну рекламу, однак ви можете погодитися в одному-двох номерах прорекламувати заклад безкоштовно, або розмістити купони на знижку, або домовитися на бартер. Також слід безкоштовно поширювати журнал в кафе, на вокзалах, в аеропортах, в перукарнях і т.п. Так ви підвищите популярність видання та зробите його більш впізнаваним.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=jaXX4gcETmM
Зараз існує маса різних видань для жінок. Вони присвячені різним тематикам: моді, кулінарії, бізнесу, і навіть чоловікам. Тому, перш ніж починати випуск нового журналу, варто подумати, чого саме не вистачає сучасної жіночої періодиці.
Інструкція
1
Випуск будь-якого засобу масової інформації починається з вивчення ринку продукції. Ніша жіночих видань заповнена в достатній мірі. У пресі виходять російські та зарубіжні перекладні журнали, видання про моду, здоров'я, красу, їжі. Є жіночі газети і журнали про садівництво і рукоділлі. Тому затівати випуск нового видання варто тільки тоді, коли ви впевнені в його затребуваності, тому що на це піде достатньо часу, сил і коштів.
2
Вивчіть аудиторію. Легше буде випустити журнал, розрахований на місто або регіон, оскільки загальноросійських видань багато, і всі вони міцно займають свої позиції. Зазвичай дослідження аудиторії замовляється спеціальним агентствам. Вони вираховують чисельність аудиторії, вік, різні її характеристики і потреби. Від цього залежить контент, тобто зміст вашого видання.
3
Якщо тираж журналу припускає більше 1000 екземплярів, його необхідно зареєструвати. Цим займається Роскомнадзор, тобто Федеральна служба з нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій. Крім сплати мита (близько 2-4 тисяч рублів) вам доведеться зібрати деякі документи. Це інформація про засновника, видавця, копії паспорта, квитанції про сплату держмита, відомості про вашому виданні (включаючи його тираж, тематику, періодичність, адресу редакції, джерела фінансування та ін.). Через місяць після подачі заяви журнал зареєструють.
4
Тепер починається найскладніша і відповідальна робота. Потрібно набрати працівників - журналістів, які будуть писати в журнал, дизайнера-верстальника, менеджера з реклами. Необхідний бухгалтер, секретар для ведення звітності. Ваше основне завдання - дотримуватися періодичність випуску вашого журналу. Готувати якісний матеріал в кожен номер, своєчасно віддавати в друкарню, домовлятися з кіосками, торговими точками про поширення видання. У перший час на ці цілі, а також на виплату зарплат працівникам та оренду приміщення редакції, будуть потрібні значні кошти. Але, якщо ви будете постійно відслідковувати потреби аудиторії, грамотно залучати рекламу, то з часом ваше ЗМІ вийде на самоокупність і почне приносити дохід.