Як витягти картинки з файлів.

Іноді буває досить непросто витягти картинки з текстового документа або файлу в форматі PDF. В таких випадках можна використовувати стандартні засоби операційної системи або сторонній софт.
Інструкція
1
Найпростіший і доступний кожному спосіб - «сфотографувати» екран в момент відображення на ньому потрібного вам малюнка, а потім зберегти картинку за допомогою будь-якого графічного редактора - наприклад, Paint. Для цього відкрийте документ на сторінці із зображенням і відрегулюйте його розмір.
2
Якщо ви працюєте з файлом PDF, використовуйте кнопки «+» і «-», розташовані на панелі інструментів додатка для перегляду, щоб змінити розмір сторінки і картинки на ній. Якщо перед вами документ Word, найпростіше буде масштабувати зображення, прокручуючи коліщатко миші, при цьому утримуючи клавішу Ctrl на клавіатурі.
3
Після того як картинка на екрані стане потрібних розмірів, натисніть клавішу Prt Sc, щоб зробити «скріншот» (знімок екрану). Потім відкрийте графічний редактор Paint (його можна знайти в списку програм з меню «Пуск») і натисніть одночасно клавіші Ctrl і V - це стандартна команда «Вставити», яка використовується для вилучення скопійованого фрагмента з буфера обміну операційної системи.
4
Обріжте фон навколо картинки . Для цього спочатку виберіть інструмент «Виділити», потім «обведіть» картинку за допомогою курсору миші і, клацнувши правою кнопкою миші, виберіть у контекстному меню команду «Обрізати». Залишиться тільки зберегти зображення, натиснувши одночасно клавіші Ctrl і S. За замовчуванням картинка буде збережена в форматі PNG або BMP (залежно від версії ОС), але можна вказати і JPEG в якості типу кінцевого файлу.
5
Крім того, ви можете скачати програму PDF Image Extraction Wizard з офіційного сайту розробників за адресою http://www.rlvision.com/downloads.asp. Запустіть додаток після установки, вкажіть сторінку документа, з якою необхідно витягти картинку і збережіть її в зазначену вами папку.