Як підвести очі чорним олівцем.

Чорний олівець чудово підходить навіть для денного макіяжу, і, використовуючи його, можна придумати безліч різних способів підкреслити очі. Але навіть таким простим засобом необхідно вміти користуватися і слідувати деяким правилам.
Інструкція
1
Перевагами олівцевої підводки є її нескладність, можливість виправити дрібні помилки, вона прекрасно промальовує, коригує і підкреслює контур очей. Чорний олівець повинен бути м'яким, але добре заточеним - в такому випадку лінія вийде досить природною і акуратною. Обов'язково оцініть і спробуйте тестер, проведіть по шкірі руки кілька ліній. Зверніть увагу на те, як лягає олівець, не ламається і не розсипається він при нанесенні, а також спробуйте злегка потерти лінію, щоб перевірити стійкість.
2
Вам явно варто переконатися, що підводка чорним олівцем вам піде. Якщо у вас достатньо маленькі очі, то від неї варто відмовитися і підвести очі м'якими тінями темного натурального відтінку, так як чорна лінія трохи зменшує очі. Також не варто підводити очі чорним олівцем, якщо у вас дуже світле волосся, брови і вії - в цьому випадку краще скористатися темно-коричневим олівцем.
3
Якщо ви користуєтеся тінями, то їх потрібно наносити і добре розтушовувати безпосередньо перед нанесенням олівця для очей. Пам'ятайте, що після цієї процедури бажано вже нічого не виправляти і коригувати, оскільки змішана з тінями підводка буде виглядати неакуратно і неохайно.
4
Якщо ви тінями не користуєтеся, то знежирте шкіру повік м'якими косметичними засобами (наприклад, водною основою двухфазной рідини для зняття макіяжу з очей) і обов'язково трохи припудріть повіки прозорою і світлою пудрою. Це допоможе лінії лягти дуже рівно, і макіяж буде триматися весь день. Це особливо важливо, так як очі трохи сльозяться і втомлюються практично у всіх.
5
Проводите чітку лінію по верхньому століттю, намагаючись притискати олівець якомога ближче до лінії вій. Це, знову ж таки, потрібно для того, щоб не "пропадало" простір ваших очей і вони не здавалися менше. Якщо зовнішній куточок ваших очей як би дивиться вниз, вам варто трохи потовщені і підвести лінію, завершивши макіяж витонченим вигином кінчика вгору.
6
Як підводити нижню повіку? По-перше, лінія ні в якому разі не повинна бути різкою - тому запасіться спеціальним аплікатором або м'якими ватяними паличками, щоб розтушувати і значно пом'якшити лінію підводки. Краще, якщо ви будете тримати олівець вертикально, а також ретельно, штрих за штрихом, промальовувати лінію нижніх вій.
7
Намагайтеся підводити очі при природному освітленні - це допоможе домогтися максимальної природності. Те, що при ледь притишеному або неправильному світлі здається красивим і природним, на вулиці і при нормальному денному освітленні може здатися надто яскравим і навіть неакуратним.