Як зробити саморобну камеру.

Після ДТП автомобіль вимагає рихтування та подальшого фарбування. Зробити це можна за допомогою фарбопульта в спеціальній фарбувальній камері. Не у багатьох автосервісах вона є, тому що мінімальна її вартість становить від 18 тисяч євро. Можна зробити таку камеру своїми руками і заробляти на ній гроші, працюючи самому або здаючи її в оренду.
Вам знадобиться
  • - гараж;
  • - лампи денного світла;
  • - повітрозабір;
  • - тен;
  • - теплова гармата;
  • - краскопульт.
Інструкція
1
Ознайомтеся з циклами роботи фарбувальної камери перед тим, як її виготовити. По-перше, це очищення повітря. Його необхідно забрати з камери, пропустити через фільтр і знову подати до камеру . Це потрібно виконати відразу після того, як автомобіль поміщається в камеру і робиться для того, щоб очистити повітря від пилу. Далі включається режим фарбування автомобіля. Повітря забирається з вулиці, пропускається через фільтр, нагрівається до 40 градусів перед подачею в камеру . Потім проводиться сушка авто за допомогою нагрівання повітря до 80 градусів.
2
Обзаведіться гаражем. Його мінімальні розміри для розміщення фарбувальної камери - 6 на 4 метри. Гараж придбайте або зніміть на умовах довгострокової оренди, строком не менше року. Обшийте стіни гаража металевим профільним листом або пластиковою вагонкою.
3
Встановіть лампи денного світла під стелю і на стіни. Також зміцните повітрозабір, додаткові тени і теплову гармату під стелею. Розведіть повітря з теплової гармати на шість-вісім точок по периметру гаража, направляючи їх в центр.
4
Підніміть підлогу гаража на п'ятнадцять-двадцять сантиметрів, встановіть витяжку на основі вентилятора. Зробіть рифлений сталевий підлогу з вже готових листів або зваріть грати, використовуючи арматуру. Встановіть замість тена теплогенератор, який працює на солярці, щоб заощадити електрику.
5
Можна замість сушки повітрям використовувати інфрачервоні лампи, що прискорить процес у кілька разів і полегшить фарбування авомобіль. Встановіть у фарбувальну камеру обладнання: компресор з встановленим ресивером, а також краскопульт. Не рекомендується фарбувати машини самому, не маючи спеціальних навичок. Краще скористатися послугами автомаляра.