Як відіпрати автомобільні чохли.

Практично в кожному автомобілі є чохли. Вони дозволяють не тільки змінити інтер'єр автомобіля, але і надійно захистити сидіння від забруднення. Однак чохли потрібно регулярно прати, щоб вони красиво виглядали і не видавали неприємного запаху.
Вам знадобиться
  • - автомобільний кондиціонер для чохлів;
  • - щітка середньої жорсткості;
  • - крохмаль;
  • - спирт;
  • - чиста ганчірка.
Інструкція
1
З'ясуйте тип матеріалу, з якого зроблені ваші автомобільні чохли . Від цього буде залежати вибір способу, яким ви будете їх очищати. Чохли, зроблені зі шкіри, ні в якому разі не можна піддавати механічній пранні.
2
Візьміть чисту ганчірку або бархотку і намочіть її спиртом або спеціальним автомобільним кондиціонером. Акуратно протріть поверхню чохлів. Не варто занадто сильно мочити шкіру. Потрібно легкими рухами стерти бруд і жир, що осіли на поверхні. Також не потрібно сильно тиснути на чохол від витирання, щоб уникнути механічного порушення. Повісьте чохли сушитися.
3
Візьміть крохмаль і акуратно насипте його на чохли з хутра. Залиште їх на деякий час. Акуратно очистіть хутро спеціальною щіткою середньої жорсткості. Ні в якому разі не використовуйте щітку з жорстким ворсом, так як вона може просто-напросто вирвати клапті хутра. Довгий ворс слід очищати вздовж, а короткий проти. Ретельно вичистіть всі частинки крохмалю.
4
Чохли з бавовни або льону слід прати в звичайних умовах. Не забудьте попередньо відпороти всі пластикові засувки, якщо будете прати в машинці. Також можна випрати чохли вручну. Після прання повісьте їх сушитися. Висохлі чохли слід ретельно пропрасувати. Пришийте відпороти пластикові кріплення.
5
Якщо у вас велюрові чохли , то їх потрібно прати в машинці, включивши режим для синтетики. Велюрові чохли самі невибагливі. Вони не прогорають і не накопичують статичну електрику. Кілька разів прополощіть чохли після прання. Можна додати спеціальний автомобільний кондиціонер перед останнім полосканням.
6
Оглядайте перед пранням кожен чохол. Якщо він прорвався, то його слід попрати вручну або ж у спеціальній сітці. Все плями на чохлах слід виводити точно так само, як і плями на одязі. При відсутності вільного часу на прання віддайте ваші чохли в хімчистку. Фахівці повернуть їм колишній вигляд в короткі терміни.