Як зафарбувати фари.

Деяким власникам не подобається зовнішній вигляд фар автомобіля, тому вони докладають всіх зусиль, щоб змінити світлові елементи машини. Наприклад, фари можна зафарбувати в колір кузова або затягнути тонировочной плівкою.
Вам знадобиться
  • - грунтовка;
  • - обезжириватель;
  • - пластиковий ніж;
  • - будівельний фен;
  • - фарба;
  • - мильний розчин;
  • - тонувальна плівка.
Інструкція
1
Запам'ятайте, що светопропускаемость фар після всіх модернізацій повинна чітко задовольняти вимогам ГОСТу. Вимийте автомобіль. Демонтуйте обидві блок- фари . Для цього відкрийте капот і зніміть мінусову клему акумуляторної батареї. Викриття всі болти, що тримають корпус фари . Вийміть її з паза. На тильній стороні від'єднайте колодку проводів. Точно так же від'єднайте другу фару.
2
Протріть корпус фари . Зніміть всі пластикові накладки і знімні деталі. Візьміть будівельний фен, встановіть потужність повітря на середину. Плавними рухами нагрівайте скло по периметру. Герметик почне грітися. Акуратно відокремте скло від корпусу.
3
Видаліть зі скла і з корпусу залишки старого герметика. Знежирте поверхню. Вийміть відбивачі фари . Зачистіть їх дрібною шкіркою. Нанесіть тонкий шар грунтовки. Через десять хвилин знежирте його і нанесіть перший шар фарби. Потім нанесіть другий шар. Покладіть відбивачі сохнути. Можна підсушити їх за допомогою фена, виставивши потужність на мінімум і тримаючи фен не менш, ніж в тридцяти сантиметрах від відбивача.
4
Скло фари можна затонувати зовні. Для цього знежирте його. Нанесіть шар мильного розчину. Зніміть захисний шар з тонировочной плівки і наклейте її на фару. Ретельно розгладьте плівку і виженете з-під неї всю воду. Круговими рухами нагрівайте поверхню фари , одночасно розгладжуючи плівку.
5
Встановіть просохлі відбивачі всередину фари . Перевірте правильність установки. Нанесіть новий шар герметика на краю скла і корпусу. Ретельно притисніть скло до корпуса фари . Слідкуйте за тим, щоб не було перекосів. Зайвий герметик видаліть пластиковим ножем.
Корисна порада
Все процедури слід проводити в добре провітрюваному приміщенні. При фарбуванні не забудьте надіти респіратор і бавовняні рукавички. Врахуйте, що пофарбовані фари можуть не пройти процедуру технічного огляду.