Як привітати з повноліттям. відзначити 18 років день народження в танцювальному клубі.

Повноліття - це особливий віковий період. Це час об'єднання безтурботної юності з відповідальністю і самостійністю. Саме в 18 років приходить розуміння того, що перед людиною відкриваються нові горизонти, але при цьому і нові обов'язки. Вітати іменинника в цей день потрібно так, щоб приємні спогади про повноліття залишалися в пам'яті дуже довго.
Інструкція
1
Відмінним подарунком дівчині на 18-річчя стане золоту прикрасу (кільце, сережки або браслет). Можна замовити і кулон ручної роботи з вигравіруваним датою, щоб іменинниця завжди пам'ятала, в який за рахунком день народження їй дістався такий оригінальний подарунок.
2
Молодій людині подаруйте що-небудь з електроніки (комп'ютер, ноутбук, модний мобільний телефон, відеокамеру). Краще, якщо ви заздалегідь ненав'язливо поцікавитеся у майбутнього винуватця торжества, про що він мріяв весь цей час, про який подарунок або сюрприз.
3
Залежно від того, як і де іменинник планує провести торжество, обмірковуйте і привітання. Батьки можуть запропонувати провести цей день з ними, наприклад, на природі або за містом, запросивши всіх друзів сина чи дочки. Якщо є така можливість, то в якості привітання піднесіть політ на повітряній кулі - такий подарунок запам'ятається надовго і викличе бурю незабутніх емоцій. Тільки необхідно завчасно дізнатися, як ставиться іменинник до такого роду екстриму.
4
Друзі чи подруги можуть привітати іменинника з натяком на настала доросле життя, піднісши як презент одяг або аксесуари з еротичним натяком. Якщо вечірка з приводу повноліття проходить в клубі, до привітання можна підключити сторонніх людей, танцювальний колектив або музикантів, замовивши пісню з натяком на «дорослість» або навіть приватний танець.
5
У віці 18-ти років у багатьох молодих людей є власні захоплення, яким вони приділяють багато часу і уваги. Якщо це інтернет, то оригінальним привітанням буде якийсь презент у соціальній мережі, власноруч знятий відеоролик з життя іменинника або сторінка в інтернеті з сюрпризом. Якщо головний інтерес - спорт чи мистецтво, то можна запросити на торжество відомої людини з інтересуемой області.
Корисна порада
В будь-якому випадку привітання і сюрпризи, які в цей день отримає винуватець торжества, повинні бути не з розряду стандартних і звичайних, адже 18 років буває лише раз у житті.