Як поміняти ГРМ на "Форд Фокус". грм автомобіля форд фокус.

Завод-виробник рекомендує робити заміну ременя ГРМ автомобіля Форд «Фокус» не рідше одного разу за кожні 60 000 км пробігу. Ця процедура не є складною, тому її можна виконати своїми силами.
Вам знадобиться
  • - пристосування для блокування розподільних і колінчастого валів;
  • - торцевий ключ «на 10»;
  • - накидні ключі або торцеві головки «на 8»;
  • - бавовняні рукавички;
  • - новий ремінь ГРМ.
Інструкція
1
Встановіть машину на рівну площадку. Відкрийте капот і знайдіть ремінь приводу компресора кондиціонера. Акуратно зніміть його і витягніть. Демонтуйте генератор, відкрутивши всі шурупи, що кріплять його. Викриття два болта, що з'єднують корпус розширювального бачка і кузов автомобіля. Бачок акуратно відведіть в сторону. При цьому не треба знімати шланги.
2
Під дно двигуна встановіть опору, попередньо перевіривши її надійність. Демонтуйте передню праву опору підвіски. Для цього виверніть гайки на кронштейні і болти в кріпленні до бризковики двигуна. Від'єднайте шків насоса, викрутивши чотири болта. Зніміть кронштейн опори двигуна.
3
Демонтуйте кришку ременя грм. Для цього потрібно відкрутити вісім болтів, що тримають її. Переведіть рукоятку механічної коробки передач у нейтральне положення. Прокрутіть колінчастий вал так, щоб мітки газорозподільних механізмів опинилися на одному рівні. Знайдіть на блоці циліндрів заглушку, вийміть її і вставте в отвір стрижень для фіксування колінчастого вала.
4
Встановіть в пази газорозподільних механізмів блокуючий пристрій. Переведіть рукоять механічної передачі в положення четвертої передачі і включіть гальмо стоянки. Якщо у вас автоматична коробка передач, то переведіть рукоять в положення стоянка. Це дозволить уникнути проворачивание колінчастого вала.
5
Зніміть шків, вивернувши болт кріплення. Відкрутіть три болта на нижній кришці ременя ГРМ і зніміть її. Трохи ослабте рівень натягу ременя ГРМ. Зніміть старий ремінь з зубчастих роликів. Надіньте новий ремінь і перевірте правильність його установки. Витягніть стержень з отвору в блоці циліндрів і вставте заглушку. Демонтуйте блокуючу пристрої з газорозподільних механізмів. Переведіть важіль коробки передач назад у нейтральне положення. Далі зробіть збірку в зворотному стані.
6
Зберіть всі деталі в зворотному порядку і заведіть двигун.