Як відкрити фотографії.

Для більшості досвідчених користувачів Adobe Photoshop немає нічого простіше, ніж відкрити в програмі будь-яке зображення. Проте, для початківців користувачів програми навіть це проста дія може являти собою проблему. Щоб почати працювати з будь-яким візуальним файлом в Фотошопі, насамперед потрібно цей файл відкрити - а для цього освоїти простий навик відкриття будь-якого файлу в Фотошопі, про який ви прочитаєте в цій статті.
Інструкція
1
Відкрийте Фотошоп і знайдіть у верхній панелі меню крайню зліва кнопку «Файл». Натисніть на неї і в меню виберіть розділ "Відкрити".
2
З'явиться вікно провідника Windows, в якому ви повинні вибрати потрібну фотографію. Відкрийте папку на одному зі своїх жорстких дисків, яка містить необхідні вам файли, використовуючи рядок провідника.
3
Залежно від того, наскільки багато файлів в тому каталозі, в якому міститься потрібний фото, в розділі «Вид» виберіть відповідний стиль відображення порядку файлів в папці провідника. Ви можете відобразити їх як таблицею і списком, так і ескізами сторінок, що дозволяють побачити в попередньому віконці саму фотографію.
4
Щоб прискорити пошук фотографії та звузити область пошуку в каталозі, в рядку «Формат файлу» вкажіть, що ви шукаєте тільки зображення (наприклад, jpeg). Всі інші формати (текстові документи, додатки, ярлики, і т.д.) не будуть відображатися і заважати пошуку.
5
Також ви можете встановити фільтр по будь-якому іншому формату - наприклад, шукати тільки відеофайли, або тільки файли Adobe Photoshop, що мають формат psd. Виберіть підходящу фотографію зі списку і двічі клацніть по ній лівою клавішею миші, або натисніть Enter.
6
Якщо ви випадково вибрали не той файл, просто натисніть «Скасування» і повторіть заново процедуру відкриття фотографії. Ще один дуже простий спосіб завантаження фото полягає в простому перетягування файлу у відкрите вікно програми лівої клавішею миші.
7
Після того, як фото завантажене в програму, ви можете редагувати і обробляти його.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=J9XcnaYsjV0