Як закінчити весілля. наряд мами нареченого весілля.

Весільне гуляння по протяжності святкування не зрівняється по тривалості і масштабності, ні з яким іншим застіллям. Збираються всі родичі, які довго не бачилися, знайомляться з новою ріднею. Друзі та подруги молодят намагаються показати себе і демонструють свої найкращі вбрання. Але й веселощі треба колись закінчувати, важливо правильно розрахувати цей момент.
Вам знадобиться
  • - шампанське;
  • - букет нареченої;
  • - повітряні кулі;
  • - феєрверк.
Інструкція
1
Деякі гості починають розходитися по домівках вже після 2-3 годин святкування. Подякуйте їм за присутність і подарунки. Не упускайте зі своєї уваги нікого. Гідно проводити найстійкіших гостей - складна задача, вам дуже важливо опинитися на висоті і тут.
2
Старше покоління починає вибувати з лав святкуючих багато раніше молоді. А після кількох годин алкогольних узливань і смачної їжі на відозви тамади перестає відповідати середнє покоління. Приблизно після шести годин варто подумати про гідне закінчення банкету, поки ще є люди, здатні оцінити ваші слова.
3
Подумайте про від'їзд молодят - вони напевно встали в цей день дуже рано, нервували і готувалися до важливого заходу, тому втомилися і мріють про відпочинок. Виберіть підходящий момент, якусь паузу і затишшя в гуляння, щоб відправити молодих додому. Якщо наречені їдуть в подорож і покидають гостей рано, поясніть, що захід триває.
4
Оголосіть останній тост у присутності молодят. Нехай вони скажуть слова подяки родичам і друзям, які прийшли і підтримали їх в такий важливий момент життя. Обов'язково запросіть всіх на другий день весілля, якщо ви його влаштовуєте. Бажано підійти до кожного гостя і сказати окремі слова подяки - ця деталь запам'ятається надовго і зробить сприятливе враження.
5
У відповідь близькі люди бажають молодим щастя і довгих років життя, благополуччя і здорових дітей. Дають слушні і жартівливі поради з проведення першої шлюбної ночі.
6
У ці миті наречена може кинути свій букет подружкам, щоб визначити, хто наступного вийде заміж. Замість машини для від'їзду молодих можна найняти карету або сани, якщо час зимове. Під час проводів відпустіть в небо повітряні кульки, що прикрашали собою зал. Запаліть бенгальські вогні та запустіть феєрверки.
7
Повернувшись в зал, що залишилися гості можуть продовжувати святкування - застілля, танці та розваги з тамадою. Якщо термін оренди приміщення підійшов до кінця, а гості хочуть продовження банкету, можна зібрати уцілілі наїдки й напої і переміститися на квартиру батьків або на природу.
У проведення весілля у великому місті - свої нюанси, і тому майбутнім молодятам, які вирішили зіграти весілля в Москві, варто подбати про місце проведення торжества за кілька місяців до його дати. З підготовкою свята в столиці затягувати не можна - вона повинна початися одночасно з подачею заяви в ЗАГС.
Щоб весільний свято було по-справжньому пишним, потрібно, насамперед, подумати про те, в якому банкетному залі, кафе або ресторані він пройде. Вибір в Москві - дійсно величезний, але і свят відзначається безліч, особливо літніх (осінніх) одружень. Популярні і комфортні заклади в мегаполісі нарозхват, і тому вже за чотири-шість місяців до весільної церемонії потрібно починати вивчати місця для урочистостей, щоб вибрати з них саме відповідне.

Як вибрати місце для весілля

Допомогти з вибором може весільне агентство, яке надасть нареченому і нареченій список прийнятних закладів. Можна цілком встигнути побувати в кожному з них, влаштовуючи собі романтичну вечерю. На що, перш за все, слід звернути увагу? Звичайно, на кухню! Це, мабуть, найголовніше. Молодим потрібно твердо знати, чим вони будуть пригощати запрошених на весілля - екзотичними китайськими, пікантними італійськими, класичними європейськими чи звичними російськими стравами. При цьому потрібно все продумати так, щоб не вийти за рамки весільного бюджету і не набути привід для першої сімейної сварки через непередбачених витрат. Місце, де пройде московське весілля, повинно відповідати числу запрошених на неї, тому слід оцінити місткість того чи іншого залу, поговорити з менеджером закладу та з'ясувати у нього, у що обійдеться банкет на одну людину (і, зрозуміло, в цілому). Слід обов'язково поцікавитися, чи існує у вподобаному закладі плата за оренду залу, скільки слід заплатити, щоб в день церемонії закладі був повністю в розпорядженні молодят і їхніх гостей. Ще одна важлива деталь: особисто або через розпорядника потрібно з'ясувати, чи є можливість самими забезпечити торжество спиртними напоями.

Краще для кращих

Відібравши для весілля найкрасивіші місця, майбутньої подружжю слід відвідати «фіналістів» свого відбору і прийняти остаточне рішення про «єдиному і неповторному». Вибравши заклад, де всім гостям буде весело і приємно, потрібно звернути увагу на наявність парковки, територію навколо місця торжества, можливість під'їзду до нього на громадському транспорті. Не виключено, що саме так будуть добиратися деякі з гостей, і про їх зручність слід подбати. Оскільки найкраще місце повинно володіти не тільки хорошою кухнею, але і гідним внутрішнім оздобленням, його оцінюють так, немов день торжества вже настав. Чи підходить для свята оформлення та інтер'єр, гардероб і танцпол? Чи кімната для перевдягань, яка може знадобитися ведучому, і холодильник під торт? Якщо все, що побачено, влаштовує, можна приступати до переговорів з адміністратором закладу. Не можна забувати про такий важливий нюанс, як фіксування кінцевого рахунку, і про те, що в Москві більшість ресторанів надають знижку на проведення банкетів. Для бюджету сім'ї, яка ось-ось відсвяткує своє «народження», це дуже важливо.