Як зробити малюнок хати.

На уроках малювання педагоги можуть доручити дітям намалювати абсолютно будь-яку картинку. Якщо дитина не може самостійно намалювати задане, то він звернеться до мами або тата. Тому батьки повинні знати, як намалювати ті чи інші предмети. Наприклад, на уроці можуть дати завдання намалювати хату.
Вам знадобиться
  • - чисті аркуші паперу;
  • - простий олівець;
  • - ластик;
  • - кисті;
  • - акварельні фарби;
  • - кольорові олівці;
  • - стакан з водою.
Інструкція
1
Малюйте тільки разом з дитиною. Запитуйте у нього, яку він хоче намалювати хату, адже це його творіння. Можна спочатку намалювати один рисунок , докладно показуючи, як потрібно це робити, а потім запропонувати маленькому художнику зробити другий, але вже самостійно.
2
Візьміть чистий аркуш паперу. Доцільніше розташувати його горизонтально. Почніть рисунок з начерку, виконаного в простому олівці. Намагайтеся малювати тонкими лініями, щоб їх було просто прати. Намалюйте прямокутник, який буде остовом майбутньої хати. Уважно стежте за тим, щоб начерк був симетричний.
3
Почніть промальовувати колоди на кожному розі хати, адже хати зазвичай робили саме з обтесаних стовбурів дерев. Колоди не обов'язково повинні бути рівними, але й без зайвої недбалості. Намалюйте дах будиночка. Вона теж повинна бути зроблена з брусів.
4
Позначте межі вікон. Пам'ятайте, що на хатах завжди були лиштви й ставні. Лиштви повинні бути візерунчастими. Збоку покажіть дерев'яний ганок будинку.
5
Оберіть, ніж ви будете робити кінцевий рисунок . Якщо це олівці, то слід злегка затерти простий олівець, щоб під кольоровим він був менш помітний. Якщо ви будете використовувати акварельні фарби, то малюйте прямо поверх ескізу. Намалюйте також поряд з будинком дерев'яний колодязь, огорожу і город.
6
Відкладіть рисунок сохнути, якщо він виконаний фарбами. Після повного висихання акуратно підітріть ластиком простий олівець в тих місцях, де він найбільш помітний. Періть його дуже легкими рухами, щоб не порушувати тональність фарби. Під час всього процесу детально пояснюйте дитині кожну свою дію. Залиште зроблений рисунок як приклад. Тепер попросіть ваше чадо самостійно намалювати хату. Будьте впевнені, дитина постарається перевершити вас в мистецтві малювання.