Як залити рідкий підлогу самому. Як заливати наливна підлога наші.

Для вирівнювання підлоги в квартирі нерідко застосовують полімерний наливний (рідкий) підлогу. Після висихання виходить досить надійне і стійке покриття, на яке можна стелити паркет, ламінат, або клеїти керамічну плитку. Така підлога захищає житло від неминучого утворення пилу, створюючи тим самим сприятливий клімат для проживання.
Вам знадобиться
  • - цементно-піщаний розчин;
  • - шпатель;
  • - грунтове матеріал;
  • - електродриль (малооборотістая);
  • - насадка-міксер;
  • - голчастий валик;
  • - правило, з встановленою спеціальною планкою.
Інструкція
1
Проведіть ретельну підготовку перед виготовленням наливної (рідкого) статі в приміщенні самостійно. Вона складається з декількох етапів.
2
Підготуйте поверхню, призначену для заливки наливним підлогою. Приготуйте необхідний інструмент і придбайте необхідний матеріал.
3
Закрийте всі вибоїни та тріщини на підготовчому етапі цементно-піщаним розчином. для цього скористайтеся шпателем. Поверхня повинна бути сухою, тому полімерний підлогу до повного висихання «боїться» води. Його компоненти здатні вступати з нею в реакцію.
4
Перевірте будівельним рівнем горизонтальність статі . Якщо він не відповідає, вирівняйте поверхню цементно-піщаним розчином, тобто зробити стяжку. Це дозволить значно зменшити витрату дорогого матеріалу.
5
Обробіть підготовлену поверхню ґрунтувальним матеріалом мінімум два раза.Пріготовьте необхідну кількість наливний суміші, виходячи з розрахунку: при товщині шару в 1 см на 1 кв. м статі потрібно 10 кг сухої суміші.
6
Скористайтеся для приготування розчину електродрилем, оснащену регулятором обертів і насадкою-міксером. Наливна підлога являє собою стяжку на цементній основі з полімерними добавками. Він здатний практично розтікатися самостійно, створюючи рівну і досить міцну поверхню.
7
Заключний етап - безпосереднє нанесення наливної статі на підготовлену поверхню. Вона стане після цього ідеально рівною і гладкою. Залийте полімерним складом наливної статі поверхню, після того, коли вона висохне від грунту.
8
Розподіліть рівномірно полімерний склад по площині правилом, видаляючи голчастим валиком виникають бульбашки повітря. Регулюйте товщину шару спеціальної планкою (від 1 до 7 см), встановленої на правило.
Зверніть увагу
Необхідно проводити роботу в приміщенні при температурі від п'яти до двадцяти п'яти градусів. Вологість повітря повинна бути 60%, інакше підлога буде сохнути довго.
Корисна порада
Не допускайте прямого попадання сонячного світла на полімерний підлогу при висиханні.