Як розвести кашу "Хайнц". чи можна розбавляти кашу молочною сумішшю.

До чотирьох місяців в житті немовлят настає важливий момент - введення прикорму. Фахівці з дитячого харчування рекомендують починати з каш, спеціально адаптованих для ніжних шлунків - наприклад, з каш компанії «Хайнц». Ви можете вибрати молочні або безмолочні варіанти і підібрати консистенцію, яка особливо сподобається вашому малюкові. Буде потрібно лише розвести суху кашу в потрібній пропорції.
Вам знадобиться
  • - каша «Хайнц»;
  • - молоко;
  • - вода для дитячого харчування;
  • - дитячий сік;
  • - суміш для дитячого харчування;
  • - мірна ложка;
  • - пляшечка для годування.
Інструкція
1
Виберіть підходящу кашу. Фахівці рекомендують почати з більш безпечних безглютенових варіантів - гречаної, кукурудзяної або рисової суміші. Якщо у дитини є схильність з поносам, запропонуйте йому рис, а тим, хто, навпаки, страждає запорами, підійде гречана крупа. Малюкам, які не зазнають проблем з травленням, можна запропонувати вівсяну або пшеничну кашу.
2
Якщо дитина не страждає алергією, можете спробувати варіанти з овочевими та фруктовими добавками - морквою, гарбузом, яблуком, сливою. У лінійці « Хайнц » маються каші з пребіотики, що допомагають стимулювати правильне травлення і захистити імунітет немовляти.
3
Вирішіть, яку кашу ви запропонуєте малюкові. Безмолочні варіанти розлучаються теплим молоком - грудним або спеціальним дитячим. Якщо немовля страждає непереносимістю лактози, ви можете розвести суху кашу соєвої молочною сумішшю, якою зазвичай харчується ваш малюк. Безмолочну кашу рекомендується розводити дитячої питної водою.
4
Отсипьте порцію сухої суміші в чистий посуд. Додайте підігріту до 40 градусів воду або молоко згідно інструкції і розмішайте до однорідного стану. Врахуйте, що пропорції, рекомендовані виробником, дають можливість одержати досить густу суміш, яку потрібно давати з ложки. Якщо ваша дитина воліє рідке харчування з пляшечки, збільште кількість рідини. Спробуйте додати ложку каші в звичайну молочну суміш - така різноманітність раціону немовля точно оцінить.
5
В молочну кашу можна додати половину чайної ложки рослинної або вершкового масла - це особливо корисно немовлятам з дефіцитом ваги, страждають від проблем зі стільцем. Якщо малюкові не подобається смак каші з молоком, розведіть її злегка підігрітим дитячим соком - яблучним, грушевим або іншим, який любить ваша дитина.
6
Уважно слідкуйте за реакцією малюка. Прикорм починайте з однієї ложки готової каші і поступово доведіть порцію до 150-170 мл, замінивши нею одне годування. Не прагніть максимально урізноманітнити раціон дитини - спочатку переконайтеся, що його організм без проблем приймає нову їжу.