Як купити позичена авто.

Вибір вживаного автомобіля є досить складним завданням, тому здійснювати його покупку необхідно в компанії з фахівцем. А під час пошуку такого авто варто звернути свою увагу на важливі моменти.
Інструкція
1
Зверніть увагу, в даний час існує багато способів придбання машини з пробігом. Можна піти на авторинок, який є в кожному місті, і доглянути там собі стару машину. Але варто відзначити, що покупка автомобіля на таких ринках пов'язана з великими ризиками. По-перше, ви здійснюєте операцію купівлі-продажу з продавцем, і при цьому немає жодних гарантій, що документи на машину будуть справжніми. По-друге, можуть виникнути невідповідності по комплектації і станом автомобіля за документами і по факту. По-третє, вам доведеться самостійно займатися документацією на машину і ставити її на облік. Деякі щоб уникнути всієї тяганини з документами просто оформляють генеральну довіреність, але такий спосіб несе в собі ряд недоліків і ризиків. Колишній власник машини може в будь-який момент відкликати таку довіреність, і ви в такому випадку втратите сам автомобіль і, відповідно, сплачені за неї грошові кошти.
2
Відкрийте пошуковик в інтернеті і вбийте в нього необхідну марку і модель машини. В даний час такий спосіб покупки уживаного авто є дуже поширеним. Він допомагає покупцеві заощадити час, а також у нього є можливість подивитися продаються машини в іншому місті і порівняти ціни та характеристики. Але такий спосіб теж пов'язаний з чималими ризиками.
3
Тому для того щоб б максимально убезпечити себе від усіляких ризиків, варто здійснювати покупку машини з пробігом в спеціалізованих автосалонах. Купуючи авто в такому салоні, ви можете бути повністю впевнені, що всі документи на неї будуть в порядку, а її стан буде відповідати заявленому.
4
Якщо купується машина з автосалону була привезена з-за кордону, то ви можете також бути повністю впевнені, що салон надасть всі необхідні договори та документи з митниці і поставить його на облік в ГИБДД.
5
Визначтеся зі способом покупки, маркою і моделлю і відразу ж приступайте до перевірки документів на машину. Після їх перевірки приступайте до огляду кузова і салону. Потім ретельно перевірте, що знаходиться під капотом; краще, якщо ви заженете машину на СТО і фахівці оглянуть її з усіх боків. Обов'язково перевірте якість підвіски, прослідкуйте, щоб під час їзди машину не «тягнуло» в сторону. Якщо вас влаштовує стан авто, можна вирушати на переоформлення документів в ГИБДД.