Як розкодувати автомагнітолу.

У всіх автомагнітол є своя кодування, яка забезпечує захист від злому. І якщо раптом ваше авто буде знеструмлено на 10 і більше хвилин, магнітола вимагатиме ввести код. Але буває так, що власник авто не пам'ятає його, а картка з кодом загублена. Тоді автолюбитель повинен вжити ряд дій по її розкодування.

Інструкція
1
Запам'ятайте: існує кілька різних методів по розкодування автомагнітоли. І найбільш простим є звернення до найближчого дилера, який і назве вам код. Але це буде не безкоштовно, так як дилеру необхідно буде спочатку зняти магнітолу, а потім назад її встановити.
2
За таку процедуру вам і доведеться заплатити. Вартість буде залежати від марки вашої машини, в середньому це обходиться в кілька тисяч рублів. Звичайно, є й інший варіант - він обійдеться вам набагато дешевше. Але при цьому потрібно буде розкодувати свою автомагнітолу самостійно. Як правило, у всіх іномарках однакові кріплення. Тому зняти її вам не складе особливих труднощів.
3
Зніміть верхню кришку, а потім акуратно відкрутіть верхні гвинти. Потім виконайте такі ж дії з нижньою заглушкою і гвинтами. Тепер самий відповідальний момент, при якому від вас буде потрібно особлива уважність: витягніть магнітолу з неотсоедіненнимі проводами і постарайтеся знайти її серійний номер.
4
Перепишіть в блокнот серійний номер автомагнітоли, її модель і назва виробника, але при це не можна від'єднувати дроти, навіть якщо вам не дуже зручно .
5
Знайдіть в інтернеті спеціальний калькулятор, який призначений саме для моделі вашої магнітоли. Впишіть у віконце свій серійний номер, і дана програма в режимі реального часу швидко зробить обчислення втраченого коду. Потім від вас буде потрібно ввести в автомагнітолу отриманий код, і ви знову зможете насолоджуватися улюбленою музикою в машині. Цей спосіб займає не так багато часу, як це може спочатку здатися. Як правило, на зняття та установку магнітоли, обчислення коду в інтернеті йде 40-50 хвилин. І до всього іншого, ви ще й заощаджуєте не одну тисячу рублів. Після того як ви отримаєте код, напишіть його в сервісній книжці вашої машини для того, щоб вам не довелося надалі витрачати свій час на його пошук і витягування магнітоли.