Як знайти роботу в своєму регіоні. випрати пуховик без розлучень.

Пошук роботи в своєму регіоні має свої особливості. З одного боку, не треба нікуди переїжджати і жити далеко від родичів. З іншого - людям з малозатребуваними спеціальностями складніше знайти вільні робочі місця.
Вам знадобиться
  • - доступ в інтернет;
  • - резюме.
Інструкція
1
Купіть регіональну газету з оголошеннями для пошуку роботи. Цей традиційний метод досі актуальний, адже роботодавці намагаються використовувати всі канали зв'язку з потенційними співробітниками. Купити газету можна в будь-якому кіоску з періодикою. Виходять такі видання раз на тиждень або частіше.
2
Встаньте на облік в регіональний філіал центру зайнятості населення. Для цього необхідно взяти з собою паспорт, трудову книжку, документи про освіту та професійної кваліфікації, довідку про середню зарплату за останні три місяці з минулого місця роботи (якщо є). Вам також має бути більше 16 років. Після реєстрації буде привласнений статус безробітного та призначено допомогу. Періодично вам пропонуватимуть список доступних вакансій, відповідно до вашою анкетою та професійними навичками.
3
Скористайтеся інтернет-сайтами для пошуку роботи. Це можуть бути спеціалізовані ресурси (trudvsem.ru, job.ru, hh.ru), портали з безкоштовними інтернет-оголошеннями (irr.ru, slando.ru) або регіональні інформаційно-розважальні сайти (prm.ru, e1.ru). На будь-якому з них можна знайти вільні вакансії, надіслані роботодавцями, або розмістити своє резюме.
4
Зателефонуйте або сходіть у фірму або компанію, куди ви хочете влаштуватися на роботу. Дізнайтеся, чи немає вільних вакансій, запропонуйте свої послуги і відправте резюме. Вас, можливо, занесуть в резерв і, якщо з'явиться вільне робоче місце, сповістять про це.
5
Скористайтеся допомогою своїх друзів і знайомих. Поставте їх до відома, що ви шукаєте роботу, і попросіть сповістити вас, якщо з'являться будь-які варіанти. Відсоток запрошень на роботу через знайомства і рекомендації високий не тільки в нашій країні, але і по всьому світу.
Зверніть увагу
Приватна біржа праці не найнадійніше місце. В таких фірмах не завжди можна отримати своєчасну інформацію про вакансії, але вона завжди платна.
Корисна порада
Складіть якісне резюме та підготуйтеся до інтерв'ювання заздалегідь. Вдало минуле співбесіду дає високі гарантії на отримання робочого місця.