Як згадати логін біля пошти.

Втрата доступу до поштової скриньки може обернутися серйозною і часом нерозв'язною проблемою, якщо не використовувати спеціальних методик відновлення забутого логіна. Якщо ви не можете активувати обліковий запис через власну забудькуватість, то все що вам потрібно - це слідувати простим радам.
Вам знадобиться
  • - власна візитна картка;
  • - записна книжка, комунікатор та інші пристосування для занесення даних;
  • - доступ в інтернет;
  • - доступ до акаунтів на інших багатокористувацьких ресурсах;
  • - аркуш паперу і ручка.
Інструкція
1
Подивіться адресу електронної пошти на своїй візитці в тому випадку, якщо був загублений доступ до рабоче1 поштою або якщо у візитці вказувався особистий поштову скриньку. Перший домен адреси буде вашим логіном. Ця рада допоможе тим, хто користується візитками.
2
Підніміть всі робочі записи в щоденниках, записниках та інших пристосуваннях, які зазвичай використовуються для занесення інформації. Якщо у вас є блокнот для запису всіх реєстраційних даних, то перегляньте записи в ньому. Вам необхідно знайти написання власного поштової адреси. У записниках існує спеціальний вкладиш для заповнення анкетних даних власника, де також є графа електронної пошти, яка колись могла бути вами заповнена.
3
Згадайте, для яких цілей ви використовували цей ящик, і з ким вели переписку. Якщо є можливість зв'язатися зі своїми поштовими співрозмовниками, то попросіть їх підняти архів листування і повідомити вам повну назву вашої поштової скриньки. У тому випадку, якщо ящик згадувався при реєстрації в соціальних мережах і на інших багатокористувацьких ресурсах, то цим також можна скористатися.
4
Спробуйте згадати максимальну кількість акаунтів, прив'язаних до загубленого поштової скриньки та відвідайте кожен з них. По черзі вивчіть налаштування аккаунта і діючі реєстраційні дані, введені вами. У них повинен міститися адресу електронної пошти.
5
Перевірте історію вихідних повідомлень у телефоні та у всіх засобах швидких повідомлень, де ви могли передавати свою електронну скриньку кому-небудь із співрозмовників. Якщо в архівах такої інформації не виявилося, то спробуйте згадати кому з ваших друзів або колег ви коли-небудь могли давати адресу своєї електронної пошти.
6
Відкрийте поштовий сервер, на якому розташований ящик, з того комп'ютера, який використовувався для активації облікового запису в останній раз. У тому випадку, якщо в настройках браузера на момент відкриття ящика була активована функція запам'ятовування логіна і пароля, то при подвійному натисканні по відповідній графі з'явиться контекстне меню з перерахуванням логінів, які були коли-небудь в нього введені.
7
Складіть список можливих варіантів логіна в тому випадку, якщо вищеописані рекомендації не привели до результату. Візьміть аркуш і ручку, і напишіть всі діючі логіни якими ви користуєтеся зараз в інтернеті. Спробуйте припустити, яким міг бути логін від даного поштової скриньки. Враховуйте той факт, що часом бажаний варіант поштовий сервер може відкинути, як дублюючий вже існуючий поштову скриньку. Це змушує користувачів запам'ятовувати той не відбувся логін.
8
Але коли система оповіщає про необхідність введення іншого логіна , користувач найчастіше лише трохи видозмінює вже існуючий. Деякі сервіси в допомогу пропонують список із можливих варіантів. Таким чином, складіть максимальну кількість варіантів логіна і методично спробуйте кожен з них в поле активації.