Як використовувати штамп в Фотошопі. Як зробити штамп в фотошопі російською.

«Штамп» або Clone Stamp Tool відноситься до тих інструментів програми Photoshop, які найчастіше використовуються при ретуші фотографій. Clone Stamp дозволяє коригувати ділянки зображення, копіюючи поверх них пікселі з обраного джерела.
Вам знадобиться
  • - програма Photoshop.
Інструкція
1
Для роботи з інструментом Clone Stamp увімкніть його, натиснувши клавішу S або клікнувши по іконці інструменту в палітрі інструментів.
2
Наведіть покажчик курсору на фрагмент фотографії, який послужить джерелом для копіювання пікселів, і клацніть лівою кнопкою мишки, натиснувши при цьому на клавішу Alt.
3
Перемістіть покажчик курсору на ділянку картинки, поверх якого вам потрібно накласти скопійовані пікселі, і клацніть лівою кнопкою мишки. Якщо вам потрібно скопіювати велику ділянку зображення, затисніть ліву кнопку миші і малюйте штампом як звичайною кистю. Хрестик, що переміщається по фотографії, буде вказувати, з якою саме області копіюються пікселі.
4
Розмір кисті інструменту « Штамп » можна налаштовувати тим же способом, що і розмір будь-якої іншої кисті. Клацніть по стрілці в панелі Brush під головним меню і відрегулюйте параметри Master Diameter і Hardness. Величина першого параметра визначає діаметр штампа, яким ви працюєте, а другий параметр регулює жорсткість країв кисті. Виставивши величину параметра Hardness на максимум, ви отримаєте відбиток з чіткими краями. При невеликому значенні цього параметра відбитки кисті будуть розтушовані по краях.
5
Інструменту Clone Stamp можна надати будь-яку форму. Для цього виберіть форму кисті зі списку в панелі Brush або на вкладці Brush Tip Shape палітри Brushes. Звичайно, навряд чи варто використовувати кисті у формі квітки або старої плівки для виправлення дефектів шкіри на знімку, розумніше для цього скористатися звичайною круглою кистю. Тим не менш, можливість вибору форми кисті для цього інструменту існує.
6
Список Mode дозволяє настроїти режим накладення скопійованих пікселів. Налаштування Opacity дає можливість відрегулювати непрозорість відбитка, а параметр Flow - його інтенсивність. При ретушування портретів цим параметром присвоюють значення близько двадцяти п'яти-тридцяти відсотків для того щоб зберегти текстуру редагованого зображення.
7
За умовчанням Clone Stamp копіює пікселі тільки з активного шару. Якщо у відкритому документі більше одного шару з різними настройками прозорості, ви можете використовувати для копіювання всі видимі пікселі, що лежать на різних шарах. Для цього поставте галочку в чекбоксі Sample All Layers.