Як вибрати ім'я домену.

Коли ви замислюєтеся про створення власного сайту, перше, про що варто потурбуватися - це вибір доменного імені. Саме за назвою домену люди будуть запам'ятовувати вас, розповідати про сайт друзям, передавати посилання. Вдале доменне ім'я - перший крок до швидкої розкрутці сайту.
Інструкція
1
Є кілька доменних зон, в яких доступна реєстрація. Якщо ваш сайт розрахований в основному на відвідувачів з Росії, зверніть увагу на зону ru або info. Якщо ви плануєте розкручувати його і для іноземних відвідувачів, краще зареєструвати доменне ім'я в зоні com. Існують і інші доменні зони, зі списком їх ви можете ознайомитися під час реєстрації сайту.
2
Якщо ви реєструєте сайт для бізнесу, використовуйте назва вашої фірми в якості доменного імені, або його скорочений варіант. Чим коротше ім'я домена , тим простіше відвідувачам буде його запам'ятати і розповісти про ваш сайт знайомим, і тим більший толк буде від реклами, розрахованої на слухове сприйняття цільовою аудиторією. Доменне ім'я повинно бути незабутнім, незвичайним, і точно характеризує смислову спрямованість сайту.
3
Проаналізуйте пошукові запити по тематиці сайту, і спробуйте використовувати одне з ключових слів в доменному імені, це допоможе швидше оптимізувати сайт і підняти його вище в рядку запиту пошукової системи. Якщо то ім'я, яке ви хотіли зареєструвати, вже зайнято, перевірте його в інших доменних зонах. Цілком можливо, що в якийсь із них воно вільно. Або придумайте щось схоже за написанням або співзвучне назві сайту.
4
По можливості намагайтеся уникати букв і символів, які можна прочитати двояко. Наприклад, відмовтеся від використання нуля, оскільки візуально його можна сплутати з буквою о. Намагайтеся не використовувати шиплячі в доменному імені, якщо ви реєструєте сайт не в зоні рф, оскільки можливі різні варіанти написання цих букв в латиниці. Коли у вас вже буде кілька можливих варіантів доменного імені, промовте їх вголос, запитайте поради в друзів, наскільки добре звучить назва сайту, наскільки легко сприймається, чи швидко вони зможуть його запам'ятати. Адже найголовніше в назві доменного імені - те, що його будуть рекомендувати, радити. Тому чим більш звучним воно буде, тим більше користі вам принесе сайт.