Як визначити свій номер. Як дізнатися номер на Білайні росія.

Найпростіший спосіб дізнатися номер свого мобільного телефону - подзвонити кому-небудь, що знаходиться поблизу. Якщо грошей на рахунку немає, можна відправити «маячок». І в тому і в іншому випадку ваш номер висвітиться на екрані телефону, номер якого ви набрали. Якщо поруч немає чуйну людину з мобільником, вам прийдуть на допомогу сервісні служби вашого оператора.
Інструкція
1
Абонентам мережі «Білайн» Відправте зі свого телефону USSD-запит * 110 * 10 # і натисніть клавішу виклику. Ваш номер телефону пришлють вас у відповідному повідомленні. Якщо ця команда не спрацьовує, можна вчинити інакше: відправте команду * 110 * 9 # - це запит логіна і пароля для онлайн-сервісу «Мій Білайн». Логін, який вам надішлють у відповідь, і є ваш телефонний номер .
2
Скористайтеся SIM-меню «Білайн» - його розташування залежить від моделі вашого телефону. В меню зробіть перехід: «Мій Білайн» - «Мої дані» - «Мій телефонний номер ». У відповідь вам прийде SMS з вашим номер ом телефону.
3
Зателефонуйте за номер у 0674. Слідуючи підказкам електронного оператора, перейдіть в розділ «Інформація, необхідна для оплати послуг» - «Телефонний номер , який слід вказувати при проведенні платежу ». Відповідь на ваш запит прийде у вигляді SMS.
4
Абонентам мережі «Мегафон» Відправте зі свого телефону «Мегафон» USSD-команду * 205 # і дочекайтеся листа у відповідь системи. У деяких регіонах Росії номер свого телефону можна дізнатися і по іншим командам. Наприклад, * 127 #, але така послуга є платною. Якщо USSD-запити не спрацьовують, зателефонуйте до Контактного центру за телефоном 0 500.
5
Якщо безкоштовної команди вам не повідомили навіть в Контактному Центрі, поступите хитріше - запросите пароль для використання системи самообслуговування «Сервіс-Гід». У більшості регіонів Росії це можна зробити за допомогою безкоштовного запиту * 105 * 00 # - уточнити це ви зможете на сайті компанії «Мегафон» свого регіону. У відповідному SMS вам пришлють логін і пароль. Логін - і є ваш номер телефону.
6
Абонентам мережі МТСОтправьте зі свого мобільного телефону USSD-запит * 111 * 0887 # - ваш номер телефону буде вказано у відповідному повідомленні.
7
Зателефонуйте зі свого телефону на номер 0887 - автоінформатор зачитає вам ваш номер по цифрам. На всякий випадок активуйте екранну клавіатуру свого мобільного - якщо ви не встигнете записати цифри номер а, прослухати повідомлення знову ви зможете, якщо натиснете на цифру «2».
8
Абонентам мережі Tele2Отправьте зі свого мобільного телефону USSD-команду * 201 #. Ваш номер буде вказаний у відповідному повідомленні.