Як відрегулювати карбюратор "Озон".

Карбюратори «Озон» завжди відрізняються своєю надійністю і простотою, вони прекрасно підходять до різних бензиновим автомобілям зарубіжних виробників з об'ємом двигуна до 2-х літрів. Динаміка розгону машини і витрата палива, безпосередньо залежать від якісної настройки карбюратора, і «Озон» - не виняток. Для нього теж необхідна настройка, яку можна провести самостійно.
Вам знадобиться
  • - викрутка;
  • - прилад для вимірювання СО;
  • - нова заглушка;
  • - гвинти якості і кількості суміші.
Інструкція
1
Проведіть спочатку перевірку свічок запалювання, так як робити настроювання карбюратора «Озон» можна лише при робочих свічках. Потім починайте прогрівати двигун машини доти, поки температура охолоджуючої рідини не складе мінімум 80 градусів за Цельсієм.
2
Потім повністю відкрийте повітряну заслінку карбюратора і відразу поставте регулювальні гвинти. При їх установці необхідно звернути гвинт якості до відмови, а після відвернути його на два обороти. Потім вам необхідно повернути гвинт кількості суміші буквально на півтора обороту від положення, при якому важіль починає діяти. Зверніть увагу саме на цей важіль, т.к. дросельна заслінка кріпиться саме до осі.
3
Поставте для колінчастого вала саму мінімальну частоту обертання, при цьому вам необхідно буде вивертати гвинт, якщо у нього буде довільне положення. Потім обертайте в необхідну сторону гвинт для того, щоб ви змогли встановити максимальну частоту обертання колінчастого вала. Під час виконання цієї дії не слід переміщати дросельну заслінку.
4
Потім знову встановіть для колінчастого вала мінімальну частоту обертання, повертаючи при цьому наполегливий гвинт. В даному випадку частота повинна бути максимально стійкою. Зазвичай після двох або трьох таких дій ви зможете виявити такий стан гвинтів, яке ідеально підійде для вашої машини. Таке положення буде забезпечувати необхідну кількість і якість суміші, яке призведе до максимально економічною роботі двигуна, а також низькому витраті палива.
5
Подивіться, наскільки чітко вам вдалося відрегулювати механізми. Зробіть різке закриття і відкриття дросельної заслінки. Якщо двигун буде продовжувати працювати, то значить ви зробили правильну настройку карбюратора. Якщо цього не сталося, то повторіть настройку знову. І не забудьте поставити після регулювання нову заглушку для того, щоб не збилися зроблені вами настройки.