Як лікувати стафілокок у немовляти.

Якщо маленька дитина часто хворіє простудними захворюваннями, його турбує животик (підвищене газоутворення і здуття), алергічні реакції і частий рідкий стілець, то можна запідозрити інфікування дитячого організму стафілококом.
Вам знадобиться
  • - ромашка аптечна
  • - камфорне масло
Інструкція
1
Здайте необхідні аналізи для підтвердження діагнозу - це може бути аналіз калу або виділень з носових ходів, гнійних ранок і т.д. Після того як збудник буде виявлено, необхідно зробити посів на чутливість. Цей аналіз необхідний для призначення ефективних антибактеріальних препаратів.
2
Антибіотики не завжди виявляються дієвими при лікуванні стафілокока, але за умови грамотного підбору препаратів все ж іноді застосовуються при лікуванні грудних дітей.
3
Важливою умовою вилікування є суворе дотримання чистоти і правил гігієни при догляді за дитиною - чисті руки, оброблені дрібні тріщини і ранки, часта зміна підгузників, купання малюка і т.д. Весь одяг має бути випраний і пропрасована з двох сторін.
4
Підбір лікарських препаратів включає, крім антибіотиків останнього покоління, антисептичні засоби, імуностимулюючі препарати, бактеріофаги. Бактеріофаги вважаються найефективнішими засобами впливу на стафілокок, але вибір препаратів визначається залежно від форми захворювання і області поразки. При ураженні стафілококом органів травлення необхідна профілактика зневоднення - часте прикладання до грудей, допаивание водою і застосування спеціальних рідин. Уражені глазки слід промивати відваром ромашки або кип'яченою водою, в періоди між закапуванням антисептичних розчинів. Гнійні бульбашки потрібно обробляти камфорним маслом. Якщо у дитини розвивається сепсис, то може знадобитися переливання крові, внутрішньовенне введення вітамінів і плазми.
5
Для відновлення мікрофлори кишечника після лікування потрібно давати малюкові відвар ромашки, препарати з біфідо-і лактобактеріями. Якщо малюк харчується материнським молоком, слід строго стежити за раціоном мами - додати кисломолочні напої, скоротити вживання солодкого. Дитину на штучному вигодовуванні годують спеціальними низьколактозні сумішами, сумішами з пептидним комплексом. Якщо малюк страждає від закрепів (що нерідко під час лікування), то йому потрібно робити клізми - перед годуванням, бажано вранці.