Як відзначити день народження однорічної дитини. Як оригінально привітати з днем ??народження малюка.

Для багатьох батьків перший День народження їхнього малюка - це справжнє свято. Але як його відзначити, щоб порадувати і дитини, щоб він зрозумів, що подарунки, святковий стіл і посмішки гостей для нього?
Вам знадобиться
 • - повітряні кулі;
 • - фотографії дитини;
 • - ватман;
 • - мішура;
 • - яскрава скатертину;
 • - серветки з веселим малюнком;
 • - набір однаковою посуду;
 • - дитячий стіл з кількома основними стравами і гарнірами;
 • - гри ;
 • - мультфільми;
 • - сувеніри для гостей.
Інструкція
1
Подбайте про оздоблення кімнати, в якій ви будете відзначати день народження. Розвісьте на стіни фотографії малюка, як найперші, на яких ви виносите його з пологового будинку, так і останні. Можете придумати стінгазету з фотографіями вашого дитини і забавними поздоровленнями.
2
Прикрасьте приміщення кульками. Не забудьте постелити на стіл яскраву скатертину, купіть спеціальні серветки з дитячим малюнком. Всі ці речі допоможуть створити святкову атмосферу. Можливо, дитина не повністю зрозуміє, навіщо ж зібралися гості, але яскравий інтер'єр йому сподобається. Також не забудьте прикрасити стілець дитини мішурою і повітряними кулями - в цей день він повинен відчувати себе особливим. Покажіть дитині святково прикрашену кімнату, розкажіть йому, що все це зроблено для нього.
3
Особливу увагу приділіть меню. Якщо ви плануєте запросити маленьких друзів вашого іменинника, подбайте про те, щоб на столі було кілька основних страв і кілька гарнірів - діти часто вибагливі в їжі. Поставте всім гостям однакові тарілки і стакани. Це для дорослого різні малюнки на склянках здаються сущою дрібницею, а у дітей справа може дійти до смертельної образи через те, що у сусіда картинка красивіше.
4
Подумайте, які ігри ви можете провести з дітьми, які мультфільми ви їм покажете. Однорічні діти ще погано координують свої рухи, тому буде достатньо, якщо ви трохи поводите хоровод навколо іменинника або покидали м'яч.
5
Підготуйте невеликі подарунки вашим маленьким гостям. Малюки можуть не зрозуміти, чому їх дарують тільки іменинникові, вирішити, що про них забули, і з дитячою безпосередністю спробувати відновити справедливість - відібрати дари у винуватця торжества. У випадку якщо ви подбаєте про невеликі сувенірах для всіх учасників заздалегідь, у всіх про свято залишаться позитивні враження.
Зверніть увагу
Найкраще влаштувати святковий стіл в першій половині дня, тоді до вечора розбурханий дитина вже заспокоїться, засипання і сон пройдуть без проблем.
Корисна порада
Найчастіше на перший день народження малюка приходять гості, які вітають батьків, веселяться і обговорюють цікаві їм теми, а маленький іменинник виявляється гостем на своєму святі. Влаштовуючи день народження своїй дитині, пам'ятайте, що центром уваги має бути саме він.