Як розібрати панель Мазди.

Панель автомобіля є тією частиною, яка найбільше піддається механічній дії. Тому вона може вимагати заміни або ремонту. Демонтування торпеди краще робити самостійно, щоб не переплачувати в сервісі зайві гроші.
Вам знадобиться
  • - викрутки;
  • - ключі;
  • - бавовняні рукавички.
Інструкція
1
Заженіть вашу Мазду в гараж. Відкрийте капот і скиньте мінусову клему акумуляторної батареї, тим самим знеструмивши автомобіль. Відкрийте максимально передні двері. Якщо вони не тримаються в такому положенні, то зафіксуйте їх за допомогою дерев'яного або гумового бруска, вставленого між дверима і кузовом машини.
2
Зніміть всі пластикові накладки і декоративні частини. Вони кріпляться на пластикові заклепки, які легко виймаються. Під заглушками на центральній консолі знайдіть невеликі болтики. Відкрутіть їх. Зніміть всі кнопки і рукоятки управління клімат-контролем. Також необхідно зняти накладку на кермі. Під нею ви знайдете пиропатрон і корпус подушки безпеки. Акуратно від'єднайте її і вийміть з поглиблення.
3
Відкрутіть гайку, яка кріпить рульове колесо до валу. Зніміть кермо і все підрульові перемикачі. Опустіть рульову колонку максимально вниз. Тепер знайдіть все саморізи, що кріплять торпеду до кузова. Відкрутіть їх. Зафіксуйте на папері розташування кожного з них, щоб не переплутати місцями при зворотній збірці.
4
Прикладіть невелике зусилля і витягніть торпеду трохи на себе, потягнувши за її краю. Вона повинна вискочити з кріплень. Чи не смикайте за торпеду занадто сильно, щоб не пошкодити дроти. На тильній стороні знайдіть колодки проводів. Ретельно промаркируйте їх і від'єднайте. Переконайтеся в тому, торпеду більше нічого не тримає. Акуратно витягніть її через праві двері.
5
Збірку слід проводити в зворотному порядку. Слідкуйте за послідовністю. Кожен болт кілька разів перевіряйте, так як погано затягнуті деталі стають причиною неприємного деренчання під час пересування.
Корисна порада
Виконуйте всі процедури в бавовняних рукавичках, щоб не пошкодити руки. Встановлюйте лише аналогічну торпеду. Будь-які самостійні переробки можуть стати причиною технічних неполадок.