Як позбутися від клопів назавжди.

Клопи - поширені побутові кровоссальні комахи, які харчуються кров'ю людини. Вони досить довго живуть і розмножуються з величезною швидкістю, тому знищити їх непросто. Клопів труять порошками, намагаються висмоктати пилососом, вибивають матраци, населені ними, але через кілька тижнів маленькі кровопивці з'являються знову.
Вам знадобиться
  • - господарське мило;
  • - оцет;
  • - полин;
  • - карбофос;
  • - сигарети;
  • - телефонний номер фахівців зі знищення комах.
Інструкція
1
Здавна клопи дошкуляли людям своїм сусідством, тому до нашого часу збереглося безліч народних методів боротьби з ними. Ретельно вимийте всю квартиру зі звичайним господарським милом - клопи не виносять його запаху. Не подобається їм і полин. Покладіть гілочки цієї рослини під матраци, на підвіконня, за крісла і дивани, розкидайте по підлозі. Якщо ж ви натрапили на гніздо клопів, залийте туди оцет.
2
Купуйте карбофос. Згідно з інструкцією, його потрібно розбавити водою, і з жовтуватою рідини він стане прозоро-білим. Відкрийте навстіж вікна, візьміть малярську кисть і змастіть засобом всю квартиру. Потім закрийте вікна наглухо, заберіть дітей, домашніх тварин і кімнатні рослини і вирушайте на кілька днів до родичів, щоб доля клопів спіткала і вас. Через кілька днів кровоссальні комахи не будуть вас дошкуляти.
3
Якщо клопи у вас водяться виключно в одному місці, наприклад, дивані, який ви перевезли до себе з дачі, то простіше буде позбутися від уже зайнятого предмету меблів, ніж вести з клопами безперервну війну.
4
Бідні, але винахідливі студенти придумують свої способи боротьби з клопами. Якщо ви належите до їх числа, хоча б по духу, можете спробувати наступний метод. Запросіть до себе приятелів, купіть сигарет, прийшовши додому, законопатьте двері та вікна і починайте курити. Коли курити набридне, розпатрати кілька сигарет і запхайте тютюн в щілини. Після такої атаки клопи неодмінно підуть з вашої негостинній квартири.
5
Якщо ж ви хочете позбутися від клопів, але хочете по максимуму скоротити незручності, які заподіє вам їх цькування, найміть фахівців, які опрацюють кожен закуток вашої квартири. У деяких організаціях навіть працюють спеціально навчені собаки, здатні знаходити гнізда клопів. Перш ніж вибрати підприємство, якому ви довірите очистку житла, не забудьте почитати в інтернеті відгуки про їх роботу.