Як змінити розширення файлу на відео. Як змінити формат на відео.

Часом після скачування відеофайлу з інтернету він не відкривається, а з'являється повідомлення, що операційній системі не вдалося відкрити файл. Також пропонується вибрати програму для його відкриття вручну. Проблема полягає в тому, що, швидше за все, цього файлу не прописано правильне розширення. А без нього ОС не знає, яку програму потрібно використовувати для його відкриття. Проблема ця цілком вирішувана. Все, що потрібно - це прописати правильне розширення.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер з ОС Windows.
Інструкція
1
Якщо ви використовуєте операційну систему Windows XP, то змінити розширення файлу на відео можна таким способом. Натисніть по файлу правою кнопкою мишки. У контекстному меню виберіть «Перейменувати». Розширення файлу слід відразу після імені, після якого і потрібно його прописати. У більшості випадків розширення відео файлу Avi. Але, звичайно ж, можуть бути й інші варіанти, наприклад, 3gp, цей формат часто використовується мобільними телефонами. Якщо відео у форматі DVD, то його розширення буде Vob.
2
Може бути такий випадок, коли розширення файлів в Windows XP не відображається. Для активації його відображення виконайте наступні кроки. Клацніть по будь-якій папці правою кнопкою мишки і в контекстному меню виберіть «Властивості». Після цього перейдіть у вкладку «Вид». Знайдіть там рядок «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів». Зніміть прапорець навпроти цього рядка. Збережіть зміни. Для цього натисніть «Застосувати» і OK. Тепер ви зможете змінювати розширення файлів.
3
В операційній системі Windows 7 за замовчуванням розширення файлів недоступно. Щоб активувати його, необхідно зробити так. Натисніть «Пуск». Пройдіть на «Панель управління» і відкрийте компонент "Параметри папок». Далі пройдіть у вкладку «Вид» і приберіть прапорець навпроти рядка «Приховувати розширення для зареєстрованих типів файлів». Натисніть «Застосувати» і OK. Тепер можна міняти розширення файлу .
4
Клацніть по файлу правою клавішею мишки і виберіть «Перейменувати». Ви побачите, що ім'я файлу буде виділено, а потім йде його розширення. Саме невиділення частина і необхідно перейменовувати. Якщо відображається тільки виділений фрагмент, це означає, що до відеофайла не прописано взагалі ніякого розширення, і його слід дописати відразу після імені файлу .
Параметр « дозвіл » для графічного файлу тісно пов'язаний з його якістю, він вказує, скільки елементів зображення, інформаційних одиниць, припадає на одиницю довжини або площі даної картинки . Чим їх більше, тим різкіше буде зображення. Для того щоб правильно підібрати оптимальне співвідношення дозволу та фізичного розміру зображення, виведеного на друк, потрібно змінити дозвіл файлу. Його низьке значення призведе до мозаїчності картинки, а високе - до надлишкового технологічному напрузі.
Інструкція
1
Якщо вам необхідно поміняти дозвіл файлу зображення, яке виводиться на екран, то запустіть редактор графічних зображень, наприклад, Adobe Photoshop, відкрийте шукане зображення і на головній панелі, яка розташована зверху, натисніть «Зображення» -> «Розмір зображення». У вікні відзначте прапорцем «Зберігати пропорції» і в полі «Дозвіл» напишіть значення 72. Натисніть на кнопку «ОК».
2
Якщо необхідно відкоригувати дозвіл для виводу на друк, то, завантаживши зображення, в цьому ж вікні «Розмір зображення» виберіть одиниці виміру розмірів виведеної на друк твердої копії - (дюйми, сантиметри) і змініть дозвіл на те, яке необхідно.
Корисна порада
Чим більше значення здатності зображення ви будете задавати, тим менше буде його фізичний розмір при виводе.Для того щоб зіставити фізичний розмір зображення з розміром аркуша паперу на який воно буде виводитися, підключіть необхідне друкувальний пристрій і в меню «Файл» виберіть пункт «Друк з переглядом», при необхідності, відкоригуйте розміри картинки. Для того відображення зображення на екрані монітора достатньо дозволу 72 dpi, для отримання якісного відбитка на принтері або плоттері - 150-200 dpi. Якщо картинка буде виводитися на фотекспонірующем пристрої, то необхідний дозвіл - 200-300 dpi.