Як привести себе в форму до літа.

Багато людей хоче відмінно виглядати під час літнього сезону, щоб на пляжі не вдарити в бруд обличчям. Але результат зазвичай залежить від того, скільки часу витрачатися на тренування і чи дотримується режим харчування під час міжсезоння.
Вам знадобиться
  • - спортивна форма;
  • - фотоапарат;
  • - зручні кросівки;
  • - спортзал;
  • - натуральні продукти.
Інструкція
1
Позначте проблемні частини тіла, над якими варто попрацювати. Цей перший крок - половина успіху. Якщо ви точно не знаєте, що вам потрібно прибрати або додати, то немає сенсу складати програму тренувань і харчування.
2
Зробіть фотографії свого торса на даний момент і вирішіть, над чим ви будете працювати в першу чергу. Поставте для себе досяжні цілі. Ось приклади: схуднути на 5 кг, додати 3 кг м'язів, прибрати складки з живота, позбутися целюліту і т.д.
3
Почніть бігати вранці. Кардіоподготовка потрібна в будь-якому випадку. Не важливо, чи тренуєтеся ви на масу або хочете спалити жир. Рівномірний біг на щоденній основі допоможе підготувати м'язи до тренувань, а також серце - до нового розпорядку і режиму. Без цього виду навантажень дуже складно перебудувати свій звичний уклад життя.
4
Одягайте зручні кросівки і теплий одяг, бігайте по 10-15 хвилин щоранку. Засікайте час і біжіть в спокійному темпі, намагаючись не збивати подих. Важливо саме навчитися слухати своє тіло і організм.
5
Дотримуйтеся режиму дня. Він повинен бути грамотно розділений на три рівні частини по 8 годин на кожній. Тобто, на сон ви відводите 8:00, стільки ж на роботу (навчання) і стільки ж на відпочинок. В останній проміжок часу, якраз і включите тренування з пробіжками.
6
Слідкуйте за раціоном харчування. Незалежно від вашої початкової мети, переходите на натуральні продукти, забувши про таку шкідливу їжу, як напівфабрикати, кондитерські, борошняні та м'ясні вироби.
7
Отримуйте всі необхідні мікроелементи з фруктів, ягід, злакових, грибів, бобових і овочів. Пийте більше вологи протягом дня. Завжди майте при собі пляшку в 1.5 літра чистої води. Випивайте її в процесі роботи, відпочинку і тренувань.
8
Запишіться в спортивний клуб або найміть особистого тренера. Звичайно, біг і правильне харчування кардинально можуть змінити ваше тіло і внутрішній стан. Але тільки регулярні тренування в залі допоможуть придбати відмінну фігуру для літнього сезону.
9
Ходіть в тренажерний зал і займайтеся 3 рази з обтяженням, якщо вам потрібно підкачати м'язи. Відвідуйте групові заняття з фітнесу або аеробіки, щоб скинути зайву вагу і збільшити витривалість м'язів. Вибирайте підходящу для вас програму і секцію занять і тренуйтеся на постійній основі. Результат не змусить себе чекати.
Корисна порада
Постійно стежте за прогресом, заносячи в щоденник тренувань результати і примітки по самопочуттю.