Як налаштувати китайську супутникову антену.

Супутникова антена являє собою комплекс пристроїв, що дозволяє налаштувати телевізор на прийом супутникових каналів. Найпоширенішими є параболічні антени. Вони бувають різних типів і розмірів, в основному їх використовують для прийому супутникового ТБ, радіопередач і з'єднання з інтернетом.
Вам знадобиться
  • - супутникова антена.
Інструкція
1
Для встановлення і налаштування китайської антени скористайтеся наступними способами. По-перше, ви можете зробити спеціальну підставку під неї Г-подібної форми, закріпити її на стіну і вже на неї прикріпити антену . Це забезпечує більшу надійність кріплень, стабільність і легкість настройки. Але є й мінуси: виготовлення підставки - це досить трудомісткий процес. Також ви можете прикріпити антену безпосередньо на стіну за допомогою кільця підставки і хомутів.
2
Виконайте збірку антени, встановіть її на горизонтальній площадці і налаштуйтеся на супутник, добийтеся максимуму якості. Тут необхідно приділити максимум уваги конвертеру, так як на стіні до нього підібратися нелегко. На стіні просвердлите отвір перфоратором, діаметром 12 мм, глибиною 70.
3
Свердлите в центрі майбутнього кріплення. Забийте в отвір пластмасову пробку і вверніть шуруп (10 на 140 мм). Пріверніте до конвертер шматок кабелю, підійміть антену до потрібного місця, перед цим надіньте на центральний шуруп рейку. Притисніть її до стіни пластиною і одягніть на шуруп центральним отвором. Потім підтягніть її до стіни гайкою.
4
Задайте кут, а також напрямок на супутник на око, за допомогою опускання і підйому відбивача тарілки поворотами на осі шурупа. Змінюйте напрям шляхом корекції довжини телескопічної стійки. Тут можуть стати в нагоді дані попереднього настроювання антени, тому що якщо ви знаєте точний напрям на супутник, його легше знайти, перебуваючи на стіні.
5
Після цього просвердлите в стіні отвори, потім закріпіть антену за допомогою штатного комплекту на бетон. У разі кріплення антени на шлакоблок або цегла придбайте кріплення достовірніше, тому рідний може виявитися коротким. Якщо вам постійно доводиться встановлювати антени, зніміть пластину з шурупом після кріплення кілець кріпленням - вони можуть стати в нагоді в майбутньому.