Як вибрати стільниковий телефон. Як вибрати мобільний телефон.

Сьогодні стільниковими телефонами користуються мільйони людей. Це компактний пристрій дозволяє не тільки оперативно зв'язатися з іншими абонентами, але і в більшості випадків забезпечено всілякими додатковими функціями - годинником, радіо, фотоапаратами, ежедневниками, музичними плеєрами.

Найсучасніші моделі можуть використовуватися навіть як автомобільні навігатори. На сьогоднішній день в будь-якому спеціалізованому магазині можна побачити величезну кількість всіляких моделей стільникових телефонів, що відрізняються і з точки зору вартості, і з точки зору зовнішнього вигляду і функціональності. Як же вибрати стільниковий телефон, який ідеально підійде саме Вам?

Перш за все, варто пам'ятати, що всі стільникові телефони умовно поділяються на класи, кожен з яких має свої характеристики, а отже, і свою вартість. Бюджетні телефони призначені в основному для відправки повідомлень і здійснення дзвінків, тому вони забезпечені самим мінімальним набором функцій, а їх дизайн не відрізняється складністю. Зазвичай такі телефони купують літнім людям чи дітям. Простий і функціональний, такий апарат коштує недорого.

Іміджеві телефони зазвичай характеризуються оригінальним дизайнерським рішенням корпусу, незвичайної забарвленням і яскравою індивідуальністю (на жаль, часом навіть на шкоду функціональності пристрою). Більш дорогими є стільникові телефони бізнес-класу, що поєднують в собі передові дизайнерські рішення та інноваційні технології. Такий телефон може виконувати відразу кілька десятків робочих завдань, підтримує карти пам'яті, відрізняється високою якістю і надійністю. Дизайн телефону бізнес-класу в більшості випадків є солідним і стриманим.

Мультимедійні телефони зазвичай оснащуються додатковими можливостями відтворення і запису відео- та аудіофайлів. Найважливішими характеристиками таких телефонів є висока ємність батареї, великий обсяг пам'яті, широкий дисплей, якісна камера та додаткові можливості для передачі і отримання мультимедійних файлів.

Окремий клас стільникових телефонів - смартфони - по своїй функціональності можна порівняти з КПК. Великий дисплей з високим дозволом дозволяє повноцінно працювати з веб-сторінками, а повноцінна клавіатура дозволяє вводити великі обсяги тексту. Існують також смартфони з сенсорним екраном - вони вважаються більш універсальними.

Після того, як Ви визначилися з функціональністю телефону, необхідно звернути увагу на такий показник, як форм-фактор. Важливо вибрати стільниковий телефон такого типу, який буде максимально зручним у використанні саме для Вас. Якщо Ви любите компактність - варто вибрати телефон-моноблок. Це найпоширеніша форма стільникового телефону, багаторазово перевірена часом.

Телефони-книжки, які часто незаслужено вважаються простий даниною моді, дуже зручні завдяки комфортному розташуванню мікрофона і динаміка. Користуючись таким телефоном, Ви можете бути впевнені в тому, що будете застраховані від випадкових викликів, спровокованих мимовільним натисканням на клавішу телефону. Єдиний недолік телефонів-розкладачок - тендітна конструкція розкриття-закриття, яка є дійсно слабким місцем цього форм-фактора.

Телефони-слайдери відрізняються більшою міцністю, ніж телефони-книжки, але вони не завжди зручні. В основному труднощі виникають в процесі набору повідомлень, так як верхня панель такого телефону завжди є більш важкою, ніж нижня.

Вибираючи телефон, не забувайте звертати увагу на тип і ємність акумуляторної батареї. На сьогоднішній день найбільш поширені літієво-іонні батареї, що відрізняються великою ємністю і компактністю. Пам'ятайте, що їх не рекомендується довго тримати розрядженими і використовувати при дуже низьких температурах - така експлуатація різко знижує термін служби батареї.