Як підключити настінний світильник. Як вивести провід для свічника з.

Настінні світильники дозволяють створити приглушене і романтичне освітлення в кімнаті. Якщо ви знайомі з електрикою, ви можете самі підключити настінний світильник, вибравши місце не тільки поруч з розеткою, як це часто буває, а відповідно з вашим уявленням про затишок.
Вам знадобиться
  • - світильник;
  • - лампа;
  • - дроти;
  • - изолента;
  • - дриль;
  • - викрутка;
  • - саморізи.
Інструкція
1
Щоб проводки не було видно, під час ремонту стін не забудьте прокласти всі дроти всередині стін. Якщо стіни гіпсокартонні, просто прокладете дроти всередині. Якщо стіни покриті штукатуркою, перед початком всіх робіт проштробити стіни за допомогою перфоратора і прокладете дроти, потім закрийте їх цементній або штукатурної сумішшю. При цьому можна вивести дроти в плінтус і протягнути їх до коробки по спеціальних пазах або вмонтувати в стяжку перед укладанням наливної підлоги.
2
Після фінішної обробки стін почніть монтаж освітлення. Вимкніть живлення в електричній мережі. На стіні відзначте місце установки, приклавши корпус світильника. Позначте місця для отворів. Це зручно зробити, приліпивши до світильника із зворотного боку шматочки пластиліну або двостороннього скотчу.
3
Просвердлите отвори за допомогою дриля з великим свердлом. В отримані отвори вставте пробки і прикрутіть задню кришку світильника за допомогою саморізів.
4
Підключіть клеми світильника до проводів живильної мережі, ізолюйте і покладіть у короб. Врахуйте, що клеми необхідно з'єднувати в правильній послідовності: провід «заземлення» до заземленої клеми в монтажній коробці, а потім ізольовані дроти - колод світильника.
5
Прикрутите кришку короба, зберіть інші елементи освітлювального приладу, вкрутите лампу. Установка світильника завершена. Ще раз перевірте надійність кріплення і включіть його в мережу.
6
Якщо вам необхідно провести монтаж настінного світильника у ванній кімнаті або санвузлі, ознайомтеся з відповідними СНіПами. Купуйте тільки вологозахищені 12-вольт прилади. Трансформер для світильників розміщуйте за межами ванної. У кожному разі, вимикачі і самі освітлювальні прилади повинні розміщуватися не ближче, ніж в 60 см від раковини або ванни.