Як гладити чоловічу сорочку. Як гладити рукав сорочки.

Чоловіча сорочка дозволяє її власникові бездоганно виглядати в будь-яких обставинах. Однак цей предмет гардероба не так-то просто випрасувати, недарма існує думка: «Сорочка чоловіка - обличчя дружини!». І щоб не вдарити в бруд обличчям, досить освоїти алгоритм прасування чоловічої сорочки і строго його дотримуватися.
Вам знадобиться
  • - праска,
  • - прасувальна дошка.
Інструкція
1
Прасування комірця Почніть з куточків комірця з виворітного боку, відпарюєте комір в напрямку середини. Так само пропрасуйте комірець з лицьового боку, щоб на ньому ніде не утворилися складки. Водите праскою від куточків і зовнішнього краю коміра до стійки. Ніколи не згинайте комірець сорочки по стійці, а вже тим більше не пропрасовуйте згин.
2
Прасування рукавовСначала пропрасуйте манжети. Як і комір, утюжьте його з вивороту, стежте за відсутністю складок на лицьовій стороні. Розріз планкою на рукаві слід так само проглаживать з вивороту. Потім швидко відпарюєте рукава по лицьовій стороні. Водите праскою від плеча до манжету. Не рекомендується залишати на рукаві стрілку від прасування. Щоб її усунути, скористайтеся спеціальною приставкою для рукавів або акуратно проведіть праскою по розправленими на дошці виробу. Якщо ви вирішили залишити стрілки, то на обох рукавах одні повинні бути абсолютно однаковими.
3
Прасування полочкіЕслі чоловіча сорочка застібається на ґудзики, гладьте в наступній послідовності: одна поличка, спинка, потім інша поличка. Якщо на сорочці інший вид застібки, починайте роботу зі спини, просто склавши сорочку вдвічі. Після чого разутюжьте зсередини утворену складку і розгладьте перед.Чтоби погладити полички сорочки, розкладіть виріб на дошці верхньою частиною, почніть з кокетки. Перемістіть праска і пропрасуйте поличку від краю, до якого пришиті ґудзики, в сторону бокового шва. Ліва поличка, навпаки, прасується від шва до краю з петлями. Тільки потім переходите на тканину у коміра і кокетку.
4
Прасування спинки Рухайте праскою від правого бокового шва сорочки в сторону лівого бокового шва, потім розгорніться в зворотному напрямку. Для оптимального результату намагайтеся дотримуватися послідовність: бічний шов, вздовж верхнього шва рукава, права частина кокетки, середина спинки, після - ліва частина кокетки, шов лівого рукава і замикаєте коло на бічному шві сорочки.