Як підключити домашній кінотеатр до комп'ютера. Як з'єднати комп'ютер і домашній кінотеатр.

Дивитися фільми, кліпи і різноманітне відео на комп'ютері для багатьох набагато зручніше, ніж на екрані телевізора. При цьому ніхто не відмовиться від якісного і потужного звуку, який не можуть дати комп'ютерні колонки, але який дає обладнання домашнього кінотеатру. Зазвичай домашній кінотеатр підключається до телевізора - але ви можете поєднати високоякісний звук і перегляд фільмів, а також прослуховування улюбленої музики на комп'ютері, підключивши до нього акустичну систему домашнього кінотеатру (система 5: 1).
Інструкція
1
В комплектації вашого домашнього кінотеатру повинен бути dvd-плеєр, справно відтворює диски, безпосередньо п'ять колонок і сабвуфер, а також якісна аудіокарта та провід з роз'ємами типу «тюльпан» з одного кінця і міні-джек з іншого.
2
Щоб підключити акустичну систему домашнього кінотеатру до аудіокарті вашого комп'ютера, потрібен посередник-підсилювач - його роль грає dvd-плеєр.
3
Використовуючи вищеописаний кабель, підключіть плеєр до аудіокарті, встромивши в неї кабель роз'ємом міні-джек, в гніздо out. Два роз'єму «тюльпан» на іншому кінці кабелю приєднайте до dvd-плеєра в гніздо in. До плеєру підключіть акустичну систему наявними в комплекті кабелями, встромивши кабелі у відповідні роз'єми.
4
Відкрийте розділ налаштувань звукової карти і в параметрах звукового обладнання вкажіть, що у вас встановлено 6 колонок, щоб скорегувати налаштування звуку відповідно до нового звуковим оточенням.
5
Підключіть dvd-плеєр до мережі, вкажіть правильний канал звукового виходу і слухайте музику, насолоджуючись потужним і якісним звуком.
6
В процесі прослуховування різної музики, редагуйте в налаштуваннях звукової карти рівень басів, середніх і високих частот, змінюючи значення еквалайзера вручну, якщо це необхідно.
7
Також настройки звуку можна скорегувати в параметрах самого dvd-плеєра.